2012 (2009)

N E S K U T E Č N É ! ! ! Největší destrukční náser v historii Kinematografie! Přibalte si čisté spodní prádlo. 100%

Vražda na večeři (1976)

Myslím, že film naplněn geniálními herci, dialogy, hláškami a záplekou nelze v mém případě okomentovat. Musí se vidět!

Zataženo, občas trakaře (2009)

Zataženo? Ale kdepak! Šel jsem zcela bez jakýchkoliv očekávání, a smetla mě smršť trakařů (kde trakaře jsou: Geniální nápady. Briliantní hudba. Perfektní postavy. Perfektní typové obsazení. Skvělé vtipy. A, světe div se, bezchybný dabing!) Rozhodně sahám po maximálním hodnocení, protože tohle nenápadné dílko strká do kapsy většinu posledních animáků. A to hodně hluboko. Tohle menu si objednám znovu. A s pořádnou chutí! 100%

Tráva (2005) (seriál)

FUCKING GENIOUS!

61. Emmy Awards (2009) (pořad)

Oscari se muzou jit zahrabat. A to pekne hluboko. . . Toto bylo perefektni bezchybne udileni cen. Ted uz si nepamatuju, jak to Stewart rekl, ale presne vystihl muj nazor na Neilovo moderovani. Povedene, uvolnene, cool. Jackman se mi libil. Ale NPH je bozan! Jinak se mi mnohem vic libilo podium a technicke zpracovani. Tady nemeli Oscari naprosto zadnou sanci. A In Memoriam dostalo krome Neila i me... Tleskam a davam 100%