Top Gear (1978) (pořad)

Ne, že bych tento seriál vyloženě vyhledávala, ale když to zrovna běží v televizi, mrknu na to. Většinou jsou tam hodně zajímavé věci :) Seriál jako stvořený pro milovníky aut.

Jake a Blake (2009) (seriál) odpad!

Strašně nesympatickej kluk / kluci.

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál)

Sice to s původním Tomem a Jerrym nemá co dělat, ale pobaví to taky :) Ale už je to spíše pro děti no...Klasický pobaví i dospělé.

Šmoulové (1981) (seriál)

Nevím no... když jsem tenkrát viděla jeden díl, jak se Šmoulinka starala o nemocnou myšku, která nakonec umřela a ona kvůli tomu chtěla spáchat sebevraždu, docela jsem se zarazila :D

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Na ten film se rozhodně dalo koukat a mám k tomu hned 3 důvody: 1. Bruce Willis! 2. Miluju ve filmech bouračky :D 3. Velice originální a fascinující děj s hackerama! Akorát pár věcí bylo trošku přemrštěných, ale jinak skvělé!

Futurama (1999) (seriál)

Futurama je skvělá. Oblíbenci: Bender, Zoidberg, Morbo :D

Rychlá rota (1989) (seriál)

Super! Monty Jack miluje sýr stejně jako já :D A podle Zipa jsem pojmenovala kdysi svého králíčka.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Pamatuji, když je kdysi dávali každé ráno na Nově a já kvůli nim vstávala, dokonce jsem kolikrát ukecávala rodiče, abych nemusela do školy, když je dávali v týdnu :D Moc jsem je milovala a doteď na ně můžu koukat.