Tom a Jerry (1940) (seriál)

Já je prostě miluju! Všechny díly jsem viděla asi tisíckrát. Neokoukatelnej seriál!

Avatar (2009)

Vůbec nelituju toho, že jsem na tomto filmu byla v kině a viděla ho ve 3D. Byl to opravdu zážitek a je to jeden z mála filmů, na které bych mohla koukat pořád a nejspíš mě nikdy neomrzí. Silný zážitek!

Škola rocku (2003)

Jack Black a učitel? Proč ne :D Naprosto parádní komedie, neustále jsem se gebila jakej to je blázen. Muzika supr a i ty děti mi nějak přirostly k srdci. Moc hezký film, doporučuju všem, co mají rádi rockovou muziku a Jacka Blacka! A s tím MTV měl pravdu :D

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Harry Potter je jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Mám ráda všechny díly, ale jednička mi k srdci přirostla přece jen nejvíc, ačkoliv je nejpohádkovitější :D Jenže já na takové filmy prostě jsem.

Shrek 2 (2004)

Mně osobně se ze všech čtyř Shreků líbí asi nejvíce :) Je tam princ Krasoň a Kocour v botách, ti v jedničce určitě scházeli. Každopádně Shrek baví vždycky a asi nikdy neomrzí.

Život brouka (1998)

Nádherný animák! Já ty postavičky prostě zbožňuju, nejlepší je Franc :D

Mravenec Z (1998)

Mravenec Zet je parádní animák se skvělou zápletkou a sympatickými postavami. Opravdu jeden z nej animáků i filmů vůbec. Mému tátovi se líbil a to je co říct, ten na americké filmy vůbec nekouká a natož animované :)

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Krásný nostalgický film, který mimochodem žeru i s jeho dalšími dvěma pokračováními, které nejsou o nic slabší. A vždycky, když se na tento film dokoukám, jdu se podívat na svoje hračky, které mám mimochodem stále vystavené na skříni, nemám na to je šoupnout do krabice natož vyhodit :)

Casper a Wendy (1998) (TV film)

Vy hodnotíte pohádku pro děti způsobem "odpad!", ale neříkejte mi, že jako malým dětem by se vám to nelíbilo :) Mně teda jo!