Velká ryba (2003)

Myslím, že scéna s night vision dostane každého. Zaujímavý príbeh a humorom nešetria. 85%

Chameleon (1996) (seriál)

Keby bol tento seriál skresaný do dvoch sérí tak by bol super. Človek sa stretne s výbornými hereckými výkonmi, najmä u Párkrovej, a naviac dostane v každej časti odprezentované iné povolanie. Zo začiatku je to príjemné si to pozrieť po obede ale už štvrtú sériu som sa musel nútiť k pozeraniu.

Far Cry (2008)

Väčšina ľudí tu nehodnotí objektívne len kvôli tomu, že to nemalo s hrou skoro nič spoločné, avšak UB nomohol dať divákovi svojho filmu to čo dala hra svojmu hráčovi- napätie z hororovej atmosféry. Herný zážitok sa nedá dosiahnuť v žiadnom filme a preto režisér prešiel na akčnú drámu ktorá fantasticky slúži človeku na odreagovanie po ťažkom dni. Ja som sa osobne skutočne zabavil a musím uznať, že si to nezaslúži menej než 3 hviezdičky. Určite sa to bude páčiť každému kto nehral hru

Resident Evil: Zánik (2007)

No sláva. Namiesto toho aby spravili film zameraný na hororové scény a prestrelky, vytvorili Superhero movie v ktorom je Jovovich hlavý superman

Pokoj 1408 (2007)

Zdĺhavý začiatok, avšak od chvíle, kedy Cusack vstúpil do izby 1408 to nemá chybu. (Videl som koniec na ktorom bol pohreb)

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Skvelý herecký výkon od Toma Waitsa a síce veľmi krátky ale úžasný od Johnnyho Deppa. Ale to je tak všetko. Nič iné v tomto filme nie je zaujímavé. Terry Gilliam zrejme čakal že budem paf z digitálneho spracovania, ktoré však bolo prehnané.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Film vcelku pôvabným spôsobom stvárňuje myšlienku: ,,Všetko sa dá, stačí si len veriť". Herecké výkony sú vynikajúce, obvzlášť v podaní Ewna McGregora ktorý si zahral už po tretí krát rolu jediho. Len teraz v trochu inom podaní

Resident Evil: Afterlife (2010) odpad!

Strašne pomaly sa rozvíjajúci dej. Človek sa 89% filmu nudí. Herecké výkony žiadne a pointa tiež žiadna. Hudba oproti prvému Resident Evilu tu bola úplna katastrofa. Prestrelky na štýl Desperáda- Načo mieriť, ved mám nekonečno munície v zásobníku-. A nakoniec čo ma najviac dostalo- Kat s veľkou sekerou. Do brány s ňou bil akoby mala 6 ton, ale ked chcel zabiť hlavné hrdinky tak s tým šermoval ako s 20 gramovím kordom. Takže to zhrňme: Hudba: 0 % Akcia: 5 % Pointa: 0% Rýchlosť deja: 0% Hororové scény: 0% Suma sumárum: Odpad!

Nebezpečná misia (2009) (pořad) odpad!

Ak chcú nebezpečnú misiu nech ich pošlú do Afgánu a nie na Lešť. Toto človek čo videl hoc aj priemerný vojnový film nemôže ohodnotit vyžšie ako 1*

9. rota (2005)

Rusi by mohli donekonečna točiť filmi o vojne v Čečensku a stále by vedeli uchvátiť.