• Krátkometrážní
  • Hudební

TLC: Girl Talk (2002) (hudební videoklip)

Bez Lisy to proste nejde. Jej drsne jemná charizma sprevádzala vo videoklipoch nielen ostatné dievčatá, ale aj fanúšikov. Toto video je skôr takou smutnou pripomienkou, že jeden z veľkých talentov už jednoducho nieje.

Usher feat. Pitbull - DJ Got Us Fallin' in Love (2010) (hudební videoklip)

´´A keď prídeme do klubu MY´´ štýl videoklipu. Usher nám ponúkne svoje okúzľujúce tanečky a Havko nám pekne šteká popri tom. No a babenky sa idú roztrhať. Ok.

Green Day - Poprocks and Coke (2001) (hudební videoklip)

Smutnučký videoklip, v rámci svojho prednesu. Takto sa môže natáčať kadejaký amatér. Od Greenov som to ale nečakal.

Iggy Pop feat. Sum 41: Little Know It All (2003) (hudební videoklip)

Dve charizmatické hudobné ikony v stretávke vo videoklipe, ktorý síce nepoteší ktovieako originálnym prístupom, ale za to pulzujúcou odhodlanosťou.

Priessnitz - V samotách (EOST mix) (2001) (hudební videoklip)

Mám rád dielka so stop motion animáciou, odjakživa. Takže mi neprišlo ťažké hodnotiť pozitívne. Škoda len tej hudobnej nevýraznosti.

Drake: Forever (2009) (hudební videoklip)

No, videoklip sa pokúša o nemožné, toľko nedostižných macho egov po kope. A ani jeden z nich ničím nevyniká. Skôr by som povedal, že E to s týmto angažmá trochu posr@l.

The Black Eyed Peas - Imma Be (2010) (hudební videoklip)

Možno tu len niekto chcel využiť najmodernejšie ( ale rozhodne nie najmodernejšie vyzerajúce ) CGI triky a nechať navliecť Fergie do futuristického body trikotu.