• Krátkometrážní
  • Hudební

Arch Enemy: We Will Rise (2003) (hudební videoklip)

Divočina, ktorá je tak neoriginálna vo svojom videoklipovom prevedení, až je paradoxne dobrá.

Ashanti - Rain on Me (2003) (hudební videoklip)

Hype Williams sa snažil tomuto videoklipu vykúzliť akúsi noirovú atmosféru. Veľmi sa to nepodarilo.

Ashanti - Rock wit U (Awww Baby) (2003) (hudební videoklip)

Sexy speváčka a megasexy samec vo videoklipe, ktorý je vlastne len prehliadkou ich horúcej dovolenky(?) na tropickom ostrove.

Ateullantiseu sonyeo (2003) (hudební videoklip)

Táto popová korejská hviezdička natáča klipy len pre fandov. No a ja ním nie som.

Attack (2003)

V dobách, keď si The Asylum iba tak poprdávalo, tu existovalo iné štúdio. UFO ( Unified Film Organization ) a ponúkalo presne ten istý druh filmovej zábavy. Podobne šialené nápady, podobne zaostalé triky a podobné využívanie stratených hereckých hviezd. S tým rozdielom, že tu je úroveň zábavnosti na pomerne vyššej úrovni.

August Underground's Mordum (2003)

Nič nič viac než len brutálnejšia a ´´umelecky´´ výdatnejšia kópia prvej krvavničky.

Avril Lavigne - Losing Grip (2003) (hudební videoklip)

Avril ako rockerka v plnej poľnej, vo videoklipe ktorý neponúka nič, čo by sme už miliónkrát nevideli pred tým ( a aj potom ).

Azumi (2003)

45 kilová sexy čajočka vypráši stovku chlapov a nezlízne pri tom ani škrabanec. To už je čo povedať. Mám rád prehnané akčné scény, no musia oslniť. V tomto prípade to nefunguje. Film je veľmi zlý. Slabý, detinský, amatérsky. Samurajským sekaniciam robí skôr hanbu. A tá takmer dva aj pol hodinová minutáž, je pri takomto nevýraznom snímku naozaj vražedná.

Baba na zabití (2003)

Tak priznám sa, nepokladám to len za obyčajný priemer. Dosť som sa na tom zasmial a to je to, čo by mali komédie v prvom rade dokázať.