• Krátkometrážní
  • Hudební

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Skvele som sa zabavil, síce nie tak dokonalo ako na origináli, ale pre mňa to stálo za to. Podobne trhlí humor ako minule a aj podobnosť hercov s pôvodnými postavami sedí. Netreba to odsudzovať.

Blink 182: Feeling This (2003) (hudební videoklip)

Blink 182, väčšinou vždy vedel prísť vo svojich videoklipoch k nejakému tématickému nápadu, ktorý zaujal. No a potom už len stačilo niekoho, kto to minimálne dobre natočil.

Bloody Murder 2: Closing Camp (2003)

O niečo sugestívnejšie natočené voľné pokračovanie, kde sa nájde miesto aj pre náležité gore, ale že by som sa bol pri ňom zabavil viac, ako pred tým, to tvrdiť nemôžem.

Blue - Guilty (2003) (hudební videoklip)

Remeselne a technicky najzdatnejší klip skupiny Blue. Akési vybočenie zo štandardu.

Blue - U Make Me Wanna (2003) (hudební videoklip)

A čo tak prázdniny? Pri mori. Boyband Blue sa v tomto námete podala ako celkom schopná. Ale len schopná.

Bon Jovi - All About Lovin' You (2003) (hudební videoklip)

Je to hlavne remeselné potešenie, pretože klipy o nehynúcej láske a čo všetko je pre ňu človek urobiť, sú stovky.

Bowling For Soup - Punk Rock 101 (2003) (hudební videoklip)

Originálne poňatie výcvikového tábora. Vďaka za každé takéto inovatívne video v tomto hudobnom žánri.

Božský Bruce (2003)

Zábavné a originálne, s trochou myšlienky a romantiky. Nadpriemer, ale nič prevratné.

Bratři jak se patří (2003)

Zaujimavý námet, použitý ale v klasicky buranskej komédii zo stajne bratov Farrellyovcov. Zopár slušných vtipov sa tu ale nájde.