• Krátkometrážní
  • Hudební

Chobotnice - Série 4 (1989) (série)

Smutný koniec komisára Cattaniho. Seriál, v ktorom je svet krutý a neľudský. Presne ako v dnešných časoch.

Chobotnice - Série 3 (1987) (série)

Možno to už vyzerá ako samoúčelné naťahovanie a dojenie už podojenej kravy, ale seriál má ešte stále čo ponúknuť. Totižto večný boj dobra so zlom.

Chobotnice - Série 2 (1986) (série)

Dokonalé pokračovanie dokonalého seriálu. Cattani is back.

Chobotnice (1984) (seriál)

Priznajme si. V dobách, keď bol po prvý krát uvedený v našej televízii, zapôsobil ako časovaná bomba. Skvelý kriminálny seriál, ktorý nieje o akcii, ale o postavách. Dokonalý hudobný doprovod.

Gargoyles (1994) (seriál)

90tkový animovaný seriál, plný fantázie a dobrodružstva. Boli to ale časy.

Motomyši z Marsu (1993) (seriál)

Štýlový a dokonalo akčný animovaný nárez, ktorý bude navždy patriť medzi tie animované seriáli, ktoré mi spríjemňovali moje detstvo.

The Karate Kid (1989) (seriál)

Som nejako sklamaný z takého slabého hodnotenia. Každý asi čakal podobne ´´krotké´´ dobrodružstvo ako vo filmových celovečerákoch. Ale toto je animovaný seriál, kde sa dá popustiť uzdu fantázii. Skvelé a veľmi zábavné.

The New Adventures of He-Man (1990) (seriál)

Okázalé a strhujúce dobrodružstvo v seriáli, ktorý vás strhne už svojím bombastickým introm.

MASK (1985) (seriál)

Ďalší z vynikajúcich animovaných seriálov, ktorý vo mne vyvolajú silné spomienky. V tých dobách mali tvorcovia to, čo terajším dnes chýba. Fantáziu.

Silverhawks (1986) (seriál)

Nazval by som to THUNDERCATS vo vesmíre, podobne strihnutý dejový motív. A rovnako fascinujúci animovaný seriál, ktorý patrí medzi moje najobľúbenejšie.

Časové pásmo bylo změněno