• Fantasy

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Drahý Billy (2022) (epizoda)

/// Zatím největší spokojenost - hurá, postavy spolu normálně komunikují! Výtečně gradováno a scénky s Robin a Nancy se hodně povedly. Takže uděluji pět, i když jsem o Max úplně strach neměl >.<

Stranger Things - Kapitola druhá: Vecnova kletba (2022) (epizoda)

/// Vencův kurz. Linka kolem El bohužel strašně tlačí na pilu, aby z ní udělala co největší chudinku, které se směje snad celé město a nikdo se jí nezastane. Je jasné k čemu to povede. No a postavičky si i nadále i navzdory tomu všemu, čemu společně prošly, budou lhát. El na to má věk, u Jonnathana a Nancy mi to přijde fakt trapné. A ta telefonní budka, ve které mohl ten hovor zvednout snad každý? Přimhouřil bych oči, kdyby byla třeba nepoužívaná, jenže po necelé minutě hovoru do ní začala bušit ta ženská. Aha, ale to by Joyce nemohla udělat tu megachytrou dedukci!

Coming Home in the Dark (2021)

/// Film se zřejmě snaží být syrový, ale protože k postavám si člověk nestihne udělat žádný vztah, míjí se to účinkem. Rodiče se navíc vzhledem k událostem na začátku oklepaly hodně rychle, konec pitomý. Nemohu příliš doporučit.

Stranger Things - Kapitola třetí: Pulec (2017) (epizoda)

/// Nerozumím hodnocení >.< Matně jsem si pamatoval, že jsem neměl v této sérii rád Dustina, a už si začínám vzpomínat proč.

Futurama - Möbius Dick (2011) (epizoda)

/// Tohle mohl být tak skvělý díl? Vůbec nechápu jak mohli tvůrci ten potenciál tak pohřbít. Čtvrtá dimenze použitá na dvacet vteřin na dva vtipy..

Ježek Sonic 2 (2022)

/// Mám Sonica rád, ale nevidím důvod, proč by film s ním měl mít dvě hodiny. Navíc když jsou animovaní hrdinové často upozaďování na úkor nezajímavých a otravných lidských postav. Vím, že jde o rodinný film, ale dvojka se mi zdála podstatně dětinštější než jednička. Nejvíc trapně mi bylo při tanečním souboji a dr. Robotnik čáru trapnosti několikrát překročil. Romantická scéna o porušení prvního pravidla tajných agentů úplně navíc. A proboha, kdo v roce 2022 dělá floss dance?