Suvenýry (1989)

Nepřestala jsem se smát od prvních vteřin. Shěhulák mě dostal , a na jednu stránku mi ho bylo líto. Ale jak říká Pethushka, pixar boduje =))

The Black Hole (2008)

Velidé dobře využitý námět, ale dotáhla bych konec!

Co je to panna? (2008)

Kdyby byla jinačí dcera dala bych 5* ale ta mi to tam prostě kazila. Maminka byla ale úžasná :-))

Transformers 3 (2011)

Pro mě celkem zklamání. Čekala jsem nějaké husté zakončení a dočkala jsem se akorát nudné první hodiny a dalších hodiny plné akce akce akce, která se pořád omýlala a na můj vkus už toho bylo až příliš. Bay přitlačil tolik na pilu, chtěl aby to bylo něco a nakonec pěkně přestřelil. Kdyby film zkrátil o půl hodiny a zkrátil první hodinu hodnocení by bylo vyšší. A ještě by mě zajímalo, ten konec ne-konec, co to mělo být? A nemůžu tvůrcům odpustit , že už tam nehrála Megan, ta tam patřila a trochu to okořenila zatímco Whiteley, mě přišla obyčejná. Škoda!

Vřískot 4 (2011)

Čekala jsem nějaké vyvrcholení celých 4 dílu, Myslela jsem si, že se vrah potáhne ze Sydney celé díly ale to se nestalo a rozzuzlení vraha mě spíše rozesmálo jak překvapilo. B-čkový horor, který odpovídá 3*.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nejkrásnější láska co je, je k dítěti a ke zvířatům. Neudržela jsem proud slz. Celý film čekáte co se stane a pak jen zamačkáváte slzy, aby je nikdo neviděl. Strašně se mě to dotklo. Zde se potvrzuje pravidlo: Pes nejlepší přítel člověka. A kdo tvrdí, že konec mohl být dotáhnutější, tak nemohl mě to za srdce chytlo všema směrama. A Richard opět nezklamal, elegán každým coulem. Hačiko zařazuji do TOPky, příběh o přátelství mě opravdu dostal.

Kiwi! (2006) (studentský film)

Vtipné a roztomilé, co to mělo splnit to splnilo, jen bych trochu nějak dokončila konec.

Volání o pomoc (2007)

Adam mě překvapil na celé čáře, věděla jsem, že je dobrý herec, ale tady se mě svým hereckým výkonem dotkl nejvíce. Z volní o pomoc je mi strašně divně, je mi tak nějak ouzko, hodně se mě to dotklo ač ani za mák divák nemůe vědět jak doopravdy těm lidem bylo, tak tady nám to dal Binder velice ani né krásným jak spíše srdcervoucím podáním najevo. Nejhezčí film o 11. zářím. A nejlepší film kde jsem Adama zatím viděla.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Teď jsem dorazila s kina a potřebuji najít nějak ta správná slova na něco co vlastně takřka doprovázelo moje dětství a dospělost, takže to chvíli potrvá, ale nelituji návštěvu kina , drama se vším všudy.

Láska na druhý pokus (2004)

Láska smrtí nekončí.♥ Nečekala jsem , že né tak známý film ve mě vyvolá tolik emocí. Kéž by takové ''náhradní'' dny existovaly. Na to by se měli podívat všichni muži aby si vážily svých poloviček a nebraly je jen jako součást jejich stereotypního dne. Já byla okouzlena a vneslo mi to do srdce nové emoce a v hlavě nastartovalo mnoho mylšenek co se týče vztahů! Ten náramek byl dokonalý♥ Naprosto dokonalý scénář, každé slovo mělo význam, to se jen tak nestává!