Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Nebývám tak kritický, ale jedno velké fuj. SPOILERY! Střet s mořskou rasou. Ani snaha o diplomacii. V soubojich Wakanda nerflá jak sviň. Mořští dobudou Wakandské hlavní město za +/- 20 minut a to ještě to vypadá, že s 15 vojákama (jejich výzbroj viz dále). Wakanďani mají mušku horší jak stormtroopeři. Těžce jim naklepávají "lidi" s kostěným štítem a řeznou zbraní, kteří mají většinu těla bez brnění a na ksichtě masku, aby mohli dýchat. Ani jeden z nich o ni nepříjde, nikdo na ni nezaútočí. Konec slabota. Hlavní nepřítel příjde o křídlo, co má na noze. Všichni se zkamarádí. Na oko. Jak Kung Fury s nerflým hlavním hrdinou a velkým budgetem. Ale to vše bez dávky béčkovosti. Film se stále snaží brát se vážně. Jo a logika? Nope!

The Fundamentals of Caring (2016)

Dokopala mě k němu manželka a musím říct, že nelituju, nevyčítám. Celkově kvalitní film, který bych si sám nepustil.

Válečná jeptiška (2020) (seriál)

Subjektivně víc nudné jak sledovat zasedání vlády. Bez nadsázky, kdybych si měl vybrat jestli si dám díl Ordinace nebo dva tohohle, jdu do Ordinace s naprostou jistotou. Výhody: - Skvělý námět Nevýhody: - Málo akce - Rozvleklé, nudné. Co jde udělat na 5 minut udělají na 4 díly. :( - Konec první série a stále není jasné jestli to mají být Gilmorovy děvčata, Contantine či ...

Vymítač (2017) (seriál)

Mám za sebou pár dílů. A seriál bomba, ale *5/*5 bych tomu nedal, ale třeba změním.

Uhorčík - Episode 1 (2020) (epizoda)

Je to trapné? ANO. Je takových seriálů hodně? NE! To je automatická * navíc. Zbytek za 3*, jelikož to má takový styl, jak staré francouzské komedie. Prostě úmyslně přehrávané, na hlavu, prostě něco na tom je.

Život (2017)

Za mě *4. Velmi zajímavý námět, který měl opravdu kousek k tomu být WOW a kultovní. Nejsem odborník, abych přesně řekl, kde se to pohnojilo. Nicméně i tak je to skvělá podívaná, napínavá a ukazující jak lidskou aroganci, tak i důvody, proč kosmonauti prochází vojenským výcvikem a měli by to být vojáci, co plní rozkazy (ve vesmíru) - !malý SPOILER! kdyby plnili protokol a byli jen "bezmozci" co se řídí pravidly, až na jednoho všichni přežili.

Po čem muži touží (2018)

Za mě po dlouhé době, na poměry českého filmu, kvalitní film. Jsem rád, že se česká kinematografie ubírá dobrým směrem.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Když vezmu jaké filmy v kategorii Road movie s decentním náznakem romantiky mají 4*, tenhle si to taky zaslouží. Musíte ignorovat v názvu Jackass: a nechat si jen Děda Mizera. Potom je to super sranda. A soutěž krásy je suveréně nejlepší část filmu. :D

Národ Z (2014) (seriál)

První 3 série byly vyloženě dobré, stal jsem se fandou seriálu a nemohl jsem se dočkat 4. série. Bohužel 4. série NAPROSTÁ, NESMYSLNÁ, .... (doplňte si libovolný počet nelichotivých přídavných jmen) BLBOST. Za mě seriál v mé hlavě ukončím 3. sérií a budu spokojený.

Zabít Gunthera (2017)

Tenhle film pokračuje v takřka vymřelém žánru akčních "céček". Myslím si, že až čas ho docení. Pro příklad, podle mě další akční "céčka" jsou - Armáda temnot, Freddyho smrt