Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Nevim proč, ale více se mi líbil Konec básníků v Čechách, tohle mi přišlo jako takková nemastná neslaná věc s chytlavou nehezkou titulní písní, humor trapný.

Formule! (2001)

Teď, když už jsem viděl rivaly, bych se asi hodně u filmu pobavil jeho jednoduchostí.

Podfukáři (2013)

Snaha o překvapující závěr mě ve filmu naprosto minula a celkově mě film po celou dobu sledování připadal jako nekonzistentní guláš s pár zajímavými momenty. Zlatý Iluzionista nebo Dokonalý trik...

Kukuřičné děti (1984)

Kvalita filmu sice se stopáží roste, takže se to vidržet dá, ale první polovina filmu je spíše k smíchu - ta děcka nepůsobá věrohodně...

MacGyver: Cesta do zkázy (1994) (TV film)

Já bych řekl, že kromě názvu to se seriálem MacGyver nemá moc společnýho. Největší "vychytávka" je šroubovák zapíchnutý do podlahy u dveří a výplet tenisové rakety použitý jako trojhranný klíč. Navíc děj je detektivní nuda.

Pan Bilión (1977)

Na tom filmu je hrozně vidět, že je americkej. Děj je po přečtení zajímavej, ale rozhodně se z toho dalo dostat víc (čekal jsem tak TROŠKU něco ve stylu Cesty kolem světa za 80 dní - překážky, humor, akce). Hudba je příšerná (oproti zvyklostem italské a francouzské produkce), celkově to působí jako špatně sestříhanej mišmaš. Role Terence Hilla je nezajímavá a prakticky jsem se pousmál za celej film asi tak dvakrát. Na druhou stranu - druhá polovina má rozhodně větší spád. Scéna v Grand Canyonu je fakt cool, včetně té závěrečné debaty ve Falconeho firmě (což je asi taky nejvtipnější scéna celého filmu). No zkrátka já se prostě nudil, a to hlavně v první půlce (a to mám samozřejmě Terence Hilla v oblibě).

Ring volný (2004)

"Celkem koukatelná a trochu klišovitá nuda" - nejvíc mě štval ten trenér, u kterýho nebylo vidět, že by Shawa vůbec trénoval. Celkem fajn obsazení. Fajn Meg Ryan a Omar Epps.

Zelňačka (1981)

Jeden z mála filmů geniálního Louise de Funese, který moc nemusím. Přiznávám bez mučení, že svůj podíl na tom samozřejmě částečně nese dabing Jiřího Lábuse (ačkoliv třeba u Rabína Jákoba jsem si na jiný než Filipovského hlas zvykl, ale tam to bylo tím, že jsem většinou sledoval pro změnu dabing slovenský). Román neznám, já se prostě nebavil. Pokud někdo dokážete za Funesem nevidět obličej pana Lábuse, připočtěte si hvězdičku.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Méně je někdy více a o tomhle filmu to platí dvojnásob. Dějově (no spíš formálně, protože děj sám o sobě je vlastně celkem primitivní - ukradli jste mi prachy a já je chci zpátky) pro mě naprosto trapně překombinovaná věc, když už se má vařit z vody, tak pořádně.Tohle se moc nepovedlo. 50%

Zloději paměti (2004)

Zajímavě začínající a poměrně originální thriller, který se bohužel rozjede, aby se z něho někdy po půlce filmu stalo něco jako nepovedený díl seriálu Akta X se sci-fi tématikou...50%