Togo (2019)

No 3 veci. 1. Vizuálne dobré...  2. Kto nie je psíčkar, nech sa nevyjadruje k meritu veci.  3. Ruuuuun Togo ruuuuuuun. 30.10.2023 konečne som si to pozrel s dabingom.

LSD feat. Sia, Diplo, Labrinth - Thunderclouds (2018) (hudební videoklip)

Povedal by som, že SIA je neskutočne talentovaná a som rád, že v tomto klipe sa ukázala Magie. No podstata mi stále uniká.Nemôže pršať večne a raz víde slnko. Dievča vidím ako hromozvod v problémoch rodičov, ale potom nechápem ten koniec. Prečo ukázala obláčiku, že ho má rada. Možno som úplne mimo, ale vidím to asi takto nejako.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Akože Láska cez internet,Mesto anjelov, Hačikó - příběh psa,a iné dojímaky to neni cool ... teraz sú cool takéto sračky,lebo to je cool. Nechcem,nie nechaj,nemám dnes ma nechaj dnes ti nedám... AAA EEEE ja neviem, boli boli nechytaj,nechaj ,prosim to ma bolí A idete mi už volakde s takýmito sračkami. Dnešná mládež má zlých učiteľov,o ničom inom to nie je. Mladý robia chyby,ale svet v ktorom žijeme neodpúšťa tak ľahko ako pred tým.

Legenda o Zu (2001)

Vizuálny masaker,no ako väčšina týchto filmov je to skôr o láske medzi dvoma ľuďmi zabalené v legendary príbehu. Nesmiete sa na tieto filmy pozerať ako na akčné,alebo fantasy,ale skôr romantické,obalené v trojobale ( prečo nemôžeme byť spolu atď. ) Ja im to žeriem,veď i AVATAR je podobný podľa mňa ibaže v americkej podobe. A kedže Amerika až takú mythology nemá musia si vymýšlať,vďaka bohu za všetky nebeské chrámy a čínsku mytho,inak by točili podobné veci.

Muž z oceli (2013)

až na maličké detaily,ktoré bude rozoberať len pán Monk a jeho verné kopie,odvážne tvrdím,že zatial do polroku 2013 najlepší film čo som videl.... tak ešte nás čaká pár dobrých vecí oko napr. pacific rim,alebo world war Z no uvidíme,ale jednoznačne toto bola fun od začiatku po koniec. Čistý útok a pastva pre oči... jediné čo mi trošku vadilo bol výber herečky pre rolu Lois,zvolil by som radšej niekoho iného,ja nvm ale Američania si zrejme potrpia na blondínky,no čo už,ale nijak to nepokazilo dojem z filmu.

Po zániku Země (2013)

čakal som od toho trošku viac,no nevydalo ani na 3 hviezdy. Asi idem urobiť ghosting na môjho čokla,ktorý je totálne slepý,ale pohybuje sa v priestore bez akýchkoľvek problémov, no a keby to náhodou nevyšlo dúfam,že moje trenky sa sfarbia včas do hneda aby som vedel,že sa niečo deje :)

A Viking Saga: The Darkest Day (2013) odpad!

Ach jaj... ja som vedel že to nemám pozerať pred obedom,stratil som veškerú chuť k jedlu. Uvodné titulky,blbá hudba, nuda , nesympatický herci , nuda,blbá hudba,nuda , záverečné titulky.

Diktátor (2012)

To je blááááázon,bláááázon. Takto som sa nezasmial už dávno.