Red Faction: Počátek (2011) (TV film)

Nič moc. Hru som nehral takže hodnotím len film. Herecké výkony tak slabé,že bábkové divadlo v Hornej dolnej to zahrá emotívnejšie. Efekty či skôr neefekty boli neefektívne,ale tak čo čakať, s malým rozpočtom sa vesmírne sci-fi len ťažko točí.

Tajemný muž (2012)

Prekvapivý dej ma dostal,nikdy by som nepovedal,že to bude takto a o to v dobrom Thrillery ide,nepredvídavý a napínavý dej s rozuzlením,ktoré by som nečakal. Nejde ani tak o horor či niečo mysteriózne,scény a strašidelné momenty tam chýbajú,ale viac menej o slušný krimi-thriller. Dej nie je zbytočne natiahnutý a tak 106 minut odsype coby dub. Kamera,herecké výkony,dialógy na slušnej úrovni. Odo mňa 4 hviezdy.

Méďa (2012)

Konečne niečo iné ako pubertálne hovadiny typu prcičky a podobné americké kraviny s blondínkami na čele. Musím povedať,že ten začiatok ma zmiatol,nevedel som čo čakať. Bude to niečo ako Garfield? či? A po chvíle bolo všetko jasné. Ku koncu mi to prišlo ako dosť reálna životná cesta každého chlapa,ktorý sa ožení :D Správaj sa zodpovedne,bla bla bla,ked ma ľúbiš tak to alebo ja. Ty vole a vidíš že sa to dá aj s tým aj s tebou a koľko hádok by sme si ušetrili keby ste nám furt nedávali na výber hihi. Utópia jak ....

Total Recall (2012)

Tak som čakal čo vylezie z brucha Bill Nightymu a nič. No oproti staršej verzii recallu je tu dosť veľa zmien čo nijak obvzlášť neuškodilo,dokonca by som povedal,že mu to dosť pomohlo. Mrzí ma len to že Kate nehrala rolu J. Biel. Taká milá tvárička a sympatická herečka,že po všetkom čo natočila len ťažko si ju viem predstaviť ako zlú mrchu. Sem tam som mal dojem,že neviem čo pozerám okrem spomínaných vykrádačiek som čakal kedy sa objavý Optimus Prime,alebo niekde vyskočí nejaký vlkodlak,či Darth Vader povedie inváziu robotov. Ale inak film nesklamal,herecké výkony slušné,dialógy zbytočne nepredlžované,efekty vynikajúce. Tak som zvedavý či s toho vytrieskajú aspon toľko,koľko do toho narvali.

Predátor (1987)

A takto sa rodia legendy... či už AS,ktorého legenda sa nezrodila pri tomto počine,ale hlavne Predátor ako postava kinematografie,nebola do dnešného dna naplno využitá a to nehovorím,že nebola snaha. Ja len strašne dúfam,že konečne sa nájde niekto,kto sa chytí šance a poriadne túto dojnú kravičku podojí,pretože s toho sršia velkééééééé prachy. Všetky filmy s predátorom boli úspešné a ziskové,už len preto verím,na nejaký megapočin,čo sa bude tomuto tvorovi venovať.

Noc drůbežích mrtvol (2006) odpad!

Nič moc pre nič moc. Už dementný názov hovorí sám za seba. ( len pre fanúšikov tohoto žánru-ostatný to nemajú šancu dopozerať ani do 1/3)

Teror (2011)

Tak teraz ma normálne naplo... pochopím rene russo a gibsona vo výkupnom pochopím mnoho párov čo to spolu piekli,ale toto mi hlava nebere... Cage a Kidman ? čo to má ako byť? Absolútne nehodiaci sa k sebe ani slepý by neuveril,že sú manželia... no nesadlo mi to čo už