• Mysteriózní

Fotograf mrtvých duší (1997)

Tohle je moje srdcová záležitost - prostě zafungovala atmosféra a originální příběh. Smrt jako vysvobození, jako touha.

Hranice lásky (1999)

Po třetím shlédnutí přidávám hvězdu. Čas kvalitu neubral, zato zachoval krásnou Julianne.

Twentynine Palms (2003) odpad!

Naprosto zbytečně strávené 2 hodiny života. Trapné, zbytečné, negativní.... odpad! Lituju, že jsem se díval.

Světáci (1969)

To nejlepší, co v této zemi na filmovém plátně viděno bylo. Vtipné, inteligentní, lehké, krásné a nikdy se neomrzící hlášky. Všechny je znám osobně :-)

Jupiter vychází (2015)

to byla moje nejzbytečnější návštěva kina - spousta efektů bez příběhu, bez děje, beze smyslu

Tajemný muž (2012)

Na tomhle filmu mě nejvíc bavila konečná pointa. To co tady spousta komentářů odsuzuje, pro mě znamenalo čtvrtou*. Kde je hranice mezi dobrem a zlem - nekonečná otázka.

Pohádka pohádek (2015)

Naprosto nevhodné pro děti! Brutální, zvrhlé, pomalé. Nelíbilo se mi to. 2* za úvod, který navnadil

Los ojos de Julia (2010)

Pro mě ne tak silné, jako El habitante incierto, ale stále velmi dobré. Možná bylo chvílema toho napětí až moc. Opět vytáhnu herecký výkon - tentokrát Belén Rueda

El habitante incierto (2004)

Atmosféra a originální příběh - vlastně příběhy, protože v polovině dojde k nečekané změně děje. Španělé umí!

Lost Highway (1997)

Dnes již kultovní záležitost, která ovšem není pro každého. Temné, pomalé, mysteriózní s nadupaným soundtrackem a skvělou atmosférou. Logiku nehledejte, jen se nechte unášet fantazií... temnou