• Thriller

Postarejte se o Mayu (2023)

Naprosto otrasna ukazka systemu, ktory nikdy nefungoval a fungovat nebude. The End.

Most Dangerous Game - New York (2023) (série)

Stale nechapem delenie na 10 minutovky, ale inak dejovo dobre a napinave. To co clovek caka, to dostane.

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022)

Mne sa velmi pacilo a nevnimala som film, zeby siel po povrchu alebo zeby to pre mna ako divaka bolo nedostatocne. Emocne aj hlavou ma to zasiahlo tak akurat. Myslim, ze ak by sa reziserka do nejakej temy ponorila viac, utrpeli by zase ine casti zivota = temy. Za mna osobne super, tak akurat spracovanie...

Kde zpívají raci (2022)

Chcela som dat 4*, ale vlastne som neprisla na to, za co tu jednu strhnut. Jemny film. A dotkol sa ma.

Stopař (1986)

Ako dieta som si tento horor potajme pozrela z videopasky. Dalsie dlhe roky som sa bala zaspat :D:D:D Uz len za tento cca 10-rocny dopad plny strachu je to na 5 hviezd :D

Podvodník z Tinderu (2022)

Ja len stale nechapem, ako aj tu moze niekto pisat, ze baby boli jednoduchsie, ked jedna s nim nespala vobec a len si s nim uzivala party... :D A dalsia s nim "chodila" 14 mesiacov a prachy po nej chcel az na konci. To neznie moc podozrivo, hlavne ked vidis ako vsade obuchava melony. Ale tak lahko sa posudzuje. Takym prajem nejaky dobry zazitok na vlastnej kozi, aby pochopili... :-) Odporucam tiez film Profil. Tiez podla skutocnosti a o online podvode, aj ked z ineho sudka.

Příběh Elizabeth Smartové (2017) (TV film)

Hadam jedinou myslienkou tohto filmu bolo to, aby bezna verejnost sa aspon snazila pochopit taketo obete a neobvinovala ich hoc z toho, ze nevyuziju kazdu prilezitost k obrane, k uteku... A hned prvy koment na csfd? Drb! ZAHADUM. Pre mna to bola zaujimava volba, nnatocit snimok znovu, tentokrat ale s dohovorom od samotnej Elisabeth. Uvitala by som o par minut viac a povenovanie sa tomu, co sa udialo v rodine neskor, napriklad aspon najblizsi rok... Tiez nerozumiem preco vynechali telefonat na 911, ktory mimochodom policajt na linke strasne spackal. Vynahradili to vsak nezmyselnym pravidlom put, ktore nasadili 15 rocnej obeti unosu. To je hadam non sens!

Výkřik bez ozvěny (2020) (seriál)

Mne to naopak vobec neprislo pomale, myslim si, ze podobne temy potrebuju svoje vlastne tempo na to, aby sa mohla obsiahnut hlbka problemu. Obzvlast z roznych uhlov. Prekvapivo dost dobry vysledok serialu ako celku.