• Krátkometrážní
  • Hudební

Muži bez zábran (1999)

Časté hodnocení zde, buď odpad nebo 5. Já ale dám 2, naprosto souhlasím s hodnocením 35 %. Je to opravdu blbost, a fakt si nemyslím, že je to nějak extrémně vtipné. Ano, snaží se to, a něco vtipné i je, jenže jako celek je to opravdu špatná komedie a větší hodnocení si nezaslouží.

Krásná země (1977)

Další ze série vtipných komedií s Villaggiem. Tentokrát na téma anarchie a chaosu. Půlka filmu bavila, ale pak to bylo celkem už ohrané a pár zasmání patřilo občasným legračním momentům. Těch bylo ale dost na to, abych dal 4 hvězdičky.

Ruby Sparks (2012)

Moc hezké fantasy zpracování. Bál jsem se, že se mi to nebude líbit, protože podobný film "horší to už nebude" se mi nelíbil. Ale opak je pravdou. Začátek neoslnil, ale po opravdovém zjevení dívky do skutečné podoby se film rozjel a byla radost pohledět na to, co se bude dít. Skončilo to hezky. Teda alespoň mě se to líbilo.

Nezkrotná Dee Dee (2006)

Dee Dee měla dobré srdce, ale její otec o tom nevěděl a neměl pro ní pochopení. Divím se, že to není vůbec známé, protože si myslím, že by se to celkem uchytilo a diváky, co by hodnotili pozitivně, by si to našlo.

Columbo - Columbo a vražda rockové hvězdy (1991) (epizoda)

Díl kvalitní, ale trochu se lišil od minulých dílů, Columbo tolik neslídil a ani důkaz nebyl nijak okouzlující. A protivník moc nezaválel, na to, že se jednalo o advokáta, který nikdy neprohrál případ a vždy si věděl rady. Líbilo s emi, jak Columbo naschvál překročil rychlost.

Blonďatá bestie v blázinci (2013) (divadelní záznam)

Začátek se tak rozjel, že jsem čekal, že dám 5. Ale pak to trochu ustoupilo a vtipné momenty střídaly momenty ne moc vtipné. Ale narážek bylo dost trefných a k zasmání toho bylo dost na to, abych dal 4 hvězdy.

Poslední z Furlongů (2011)

Pěkné fantasy, nezamhouřil jsem ani na chvíli oko a čekal jsem, jak se to vyvine. Moc hezky natočené a kvalitně zpracované ve všech směrech.

Experti (2013) (seriál) odpad!

Slováci se nám vyznamenali. Tahle žumpa je ze všech žump, co jsem viděl, nejžumpovatější. Odporné a hnusné, nevkusné a nevtipné. Příšerně natočené, příšerný scénář, hnusné herecké obsazení.

Kde je Fred? (2006)

Kdepak je Fred? A kdopak je Fred? No přece Fred je ten zedník na vozíčku, co postavil tento barák, zrovna hází zeď tam nahoře. Jinak tomu rozmazlenýmu a nafoukanýmu děcku bych nafackoval, a jeho mamince ještě víc.