• Krátkometrážní
  • Hudební

Columbo - Prázdný rám (1971) (epizoda)

Ten konec s těmi rukavicemi se mi tak líbí, že místo 4 dávám 5 :-) Prostě, tak dlouho okolo vašeho ucha Columbo slídí, až se ucho utrhne :-P

Westernstory (2011)

No tak: Takže, pardon, bez takže - jak říkala naše učitelka Českého jazyka na Gymnáziu. Dále citovat nebudu, jen napíšu tohle: Kameňák sice také byla celkem hovadina, ale narozdíl od tohoto to mělo nějaký "rozumný" příběh, tohle je absolutně nevtipně nudné a prázdné, bléééé :-(

Dámičky v sekáči (2011)

Film nám nádherně začal písničkou California girls. Ta mě naladila a už se to neslo dále. Je to skvělá podívaná, příjemné herecké obsazení, zajímavé prostředí, konec víceméně předvídatelný, nebo alespoň jeho část. Dávám ***** z více důvodů, ale moje dnešní dobrá nálada také sehrála svou roli.

Před svatbou ne! (2001)

Ach ta romantika... Neříkám, že je to zlo, to zase ne, ale tak velmi dobře zpracovaný film trochu zkazila, malinko mu uškodila. Mohlo to skončit jinak, ale bohužel jak je zvykem, to skončilo očekávaně. Jo a jinak mě to bavilo. Takže to doporučuji každému, kromě těch 6 361 lidí, co už to mají ohodnocené a viděli to :-)

Šílenej biják (2004) (TV film)

Jen tak letem, co se tady dívám na to, co jsem viděl dříve,a koukám, jak jsem hodnotil tento film. Tak aby sem přibyl nějaký pozitivní komentář, tak já to tedy pochválím. Bylo to hezké. Chválím. :-D Ne já už nevím, asi za ty kočky jsem dal o nějakou tu hvězdu více...

Promiň, jsi ženatý! (1992)

Normálně bych nedal plno, ale tady jsem byl tak nadšen z toho, jak to skončilo, že se to neprovalilo a že lež zůstala lží a proměnila se v "pravdu". Jelikož já mám rád lež, a fandím jí, tak jsem byl potěšen tím, jak mě Frank Oz potěšil. A já ho na oplátku potěším tím, že budu hodnotit plně. Škoda, že mu to nemůžu říct osobně.

500 dní se Summer (2009)

Velice originálně zpracovaný film. Ty přeskoky v čase mi sice ze začátku dělaly problémy, ale brzy jsem si zvyknul a pak jen příjemně sledoval zbytek filmu. Jedná se o jeden z těch nadprůměrnějších filmů, co jsem zatím viděl.

Bažanti jedou do Španělska (1972)

Bažanti odjeli za nudou do Španělska, možná tam měli zůstat, co já vím. Jen vím, že jsem čekal více. Jediný vtipný moment byl na té stavbě, jak to tam zazdili apod.

Božský Evan (2007)

No, Na Bruce to nemá, ale hodnotím stejně, a to z důvodu, že to tak prdlý, až to bylo docela hezký. Steve na Jima sice nemá, ale marnej není. Docela jsem rád, že jsem se nenechal zmást zdejším hodnocením a podíval se na to.

Mravenčí polepšovna (2006)

No hlavně, že se nám hošík polepšil. Jakým způsobem, a ještě ke všemu nudně, to už je asi jedno. Hlavně, že už byl konec.