• Krátkometrážní
  • Hudební

Šmoulokoleda (2011)

Co bych to byl za šmoulu, kdybych nedal plné hodnocení =)

Kocour v botách (2011)

Hold, PIXAR je jen jeden a Dreamworks se vzdaluje směrem dozadu. Dnešní návštěva pardubického kina mě jen utvrdila, že 3D není všechno. I když možná nebýt toho, šel bych s hodnocením ještě níže. Rozhodně nedoporučuju pokračování, tak snad nebude a v Dreamworksu vymyslí něco jiného.

Sharpay a její báječné dobrodružství (2011) (TV film)

K utírání prachu jako kulisa naprosto ideální. Jinak nelogičnost, hloupost a naivita z toho jen srší. Ale tak to je u těhlech filmů normální. Btw Role pro psa, přitom v ubytování psa nechtěli? Hmmmmmmmm

Co vlastně ženy chtějí? (1999)

Nikdo z mých momentálních 61 oblíbených uživatelů to neviděl. No a o nic nepřišli, teda podle mého názoru. Jedná se o naprosto jednoduše zapomenutelný film, který ničím nenadchne a nezanechá žádné extra vzpomínky. Jeden z těch zbytečných filmů, který kdyby nebyl, nic by se nestalo.

Dvojče (1984)

Nudné zpracování velice zajímavého nápadu, škoda. Jedna z těch slabších komedií z dílny Pierra Richarda.

Český slavík Mattoni 2011 (2011) (pořad) odpad!

Viděl jsem jen kousíček, ale chci to demonstrativně ohodnotit. Z takových pořadů se mi dělá zle. A výsledky? Ty mně ani nezajímají, vím jak to dopadlo, a radši bez komentáře...

Botched (2007)

Komediální vyvražďovačka plná zvratů, skvěle zamotaná, bláznivá a vtipná. Jen jsem měl bohužel nějakou špatnou verzi, a pořád se mi to sekalo, tak jsem si to nemohl řádně vychutnat, takže jakmile seženu film v lepší kvalitě, hned se na něj podívám znovu, a kdo ví, třeba zvýším hodnocení.

Starosti starosty (2004)

Prezident vs Instalatér, kdopak že nám asi ty volby vyhraje? Nechte se překvapit. Já se celkem v pohodě bavil a několikrát se zasmál.

Bastardi (2010)

Upřímně jsem čekal, že to bude blbost, ale nakonec jsem byl mile udiven. Ale v průběhu filmu mě chytaly afekty zuřivosti a vztek, přestože vím, že je to místy dost přehnané a až v takové míře to ve skutečnosti není, ale určitě to k tomu nemá daleko. A kdo ví, třeba to takhle bude brzy vypadat, a třeba to bude ještě horší. Já jen kroutím jen hlavou, kam ta mládež spěje...

Pach krve 3 (2009)

Moje ego mi brání dát plný počet, ačkoliv jsem byl hodně napjat a celkově se mi to líbilo. Víc než ty dva předchozí díly, a už jsem se trošku naučil se na toto dívat, už tolik ty oči nezakrývám :-) Přesto ovšem pár věcí lze vytknout, zejména pak nikterak oslnivé efekty a celkem už předvídatelný děj, i když některé momenty byly pro mě nečekané, ale těch moc nebylo.