Co by kdyby (2014)

Docela dobrý. Ti židáčci umí docela dobrý věci. Třeba založili Hollywood v jeho současné podobě a taky vynalezli atomovou bombu

Cyklostezka k lásce (2017) (TV film) odpad!

Námět a zápletka: 0/10 ... Vizuální stránka: 0/10 ... Soundtrack: 0/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10.

Čachtická paní (2009)

Jako film to ujde, ale jako životopisný je to k hovnu

Čas dluhů (1998) odpad!

Příšerný! Něco jako Playgirls - ta úroveň. A ta Holubová, no to je něco. A pak jsem shlédl film po 10-ti letech a zjistil jsem, že je to stejná sračka jako tenkrát

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Tak jsem neodolal. Velké zklamání. Jedna hvězda za Čvančarkini kozy.A ten Polívka (Bože jak hluboko jsem klesla), kdysi slavnej komik. Alkohol je fakt špatný rádce. 20 let nezahrál nic pořádného

Černé vdovy - Epizoda 2 (2019) (epizoda) odpad!

Druhý díl jsem taky viděl. Byl jsem zvědavej, jestli bude stejně špatnej jako ten první. Byl. Byl horší. Na trojku se necítím

České století (2013) (seriál) odpad!

Viděl jsem "Zabíjení soudruha" - musel jsem zvracet. Bojím se zpětně shlédnout předchozí díly. Bojím se kvůli zdraví. Už mě fakt unavuje to Hřebejkovsko-Vieweghovské pojetí světa, které si mnozí z nás oblíbily. Kde nepřítel je na východě a amík je bůh. A zde jsem pak našel vyjádření historika: http://www.nekorektni-tv.cz/?p=14577

Čingischán (1965)

Jedna hvězda pouze za to, že se mi tenkrát, když mi bylo 10, líbil