Byl jednou jeden film: Přelet nad kukaččím hnízdem (2011) (TV film)

Vše začíná zasláním jedné knížky od Kirka Douglase Milošovi Formanovi, která nebyla doručena. O deset let později ji též posílá nezávisle na Kirkovi Michael Douglas a Saul, kteří byli producenti filmu. Informace, které jsou velmi zajímavé! :)) Hlavním cílem Miloše Forman bylo snažil se dát do rolí neznámé tváře. Překvapilo mě, že se Party scénka natáčela 3-4 dny. Pak mě zklamala neúčast Jacka Nicholsona v dokumentu, ale jinak skvělá práce! Nebo zajímavé bylo vidět, jak se natáčela poslední scénka a pečlivě vybírali slova, které měl použít Chief před zabitím McMurphyho,,Lets go ". Bylo rozhodně obdivuhodné, že herci museli po celou dobu žít na místě, kde se to natáčelo a prožívat si to samé. Sestřička, která byla od nich odloučena a byla tím "ďáblem" po celou dobu strašně žárlila na ostatní, co si mohli užívat a dělat všechny ty skopičiny..:D Zajímavé !

Cellista Gauche (1982)

Velmi zajímavý film plné krásné hudby a sice méňě povedených vtípků. Film shlédnut na Akiconu 2011.

Coco Chanel (2009)

Krásný herecký výkon Audrey Tautou, nádherné kostýmy...ale příběh Coco Chanel jako takový trochu pokulhává...

Con Air (1997)

Postavené na dojemném příběhu...fakt pecka! Napětí, hudba, akce a monology zločinců fakt vymakaný! Jediné, co mi tak vadilo, bylo jakým způsobem udělali z Poa největšího machra :D

Čarodějův učeň (2010)

Jajx, tak předvídatelné...:( Avšak je to celkem zajímavá slátanina od Disneyho a Jerryho Buckheimera. Trochu mě pobouřilo kopírování HP. No, aspoň jsem si odpočinula od složitějších filmů (dramat) a dodám k tomu, že se mi líbila rozkládací knížečka, scénka s botami a nakonec ještě zrcadlová scéna..:) Proto slabší tři hvězdičky

Čistá duše (2001)

Nemám slov,... už dlouho se zajímám o schizofrenii (příznaky na Rudolfovovi II.), avšak tento film ve mně vyvolal úžasné pocity.... Russell Crowe a Jennifer Connely jsou nádherný pár a jejich herecký výkon též vynikající s tímže herecký výkon Russella byl výjimečnější a zanechal mnohem větší dojem. Soundtrack nádherný, film mě několikrát dohnal k slzám a tím, že je to film dle skutečné události o to silnější dojem to ve vás zanechá. Výborné!

Dámičky v sekáči (2011)

Lehce nadprůměr- zajímavý a ani nenudící. Myslím, že tato romantická komedie splnila svůj účel, odpočinula jsem si u toho a nemusela jsem nák víc přemýšlet, protože už na začátku jsem věděla, jak to skončí.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Zajímavé snímek rodiny takového "druhu", některé scénky pro mě strašným americkým klišém, přesto herecké výkony Julianne, Joshe, Mii a Marka jsou excelentní :)

Den zrady (2011)

Jeden z mých prvních filmů o politice a musím říct, že jsem si pro začátek vybrala dobře... Skvělé herecké výkony Ryana s Georgem mě mile oslovily. Ta kombinace sama o sobě je skvělá. Hudba Desplata opět bodovala a překvapilo mě, že Leonardo DiCaprio měl s filmem také něco společného...