Geriho hra (1997)

Tenhle dědoušek mě fakt dostal..:D:D Skvělé!!!

Gran Torino (2008)

Skvělý film se skvělým hercem a zároveň režisérem! Obsazení neznamých herců (Ahney a Bee) byl pro mě taky potěšující. Nikdy jsem si nepomyslela, že Clint Eastwood by na mě mohl tolik zapůsobit...:)) To jeho "grrr" a další jeho hlášky byly skvěle zakomponované. Ačkoliv se zdá, že je to zdlouhavé, podle mě každá rekvizitka měla svůj účel.

Greta (2009)

Velmi zajímavý příběh, který mě v některých částech strašně štval z důvodu Hilary Duff- nejsem ani na 70% spokojená s jejími hereckými výkony, příjde mi, že strašně přehrává. Ale za to mě dost zaujal způsob sestřihu a zpracování. Proto 3 hvězdy.

Happî furaito (2008)

Zábavné...sice ne přímo vtipné, protože některými částmi jsem se třásla strachy z toho, co bude..:D A konec příliš idealistický..Ale jinak jsem se opravdu bavila.

Herkules (1997)

Jedna z mála Disneyovek, která mě nedostala. Myslím, že je to tím, že jsem film neviděla v dětství, tak to nemělo na mě takový dopad. I tak si to podle mě zaslouží 4 hvězdy za nápadité prostředí a skvělý písničky.

Hokej je hra (1978)

Střídačka je místo, kam se odkládají použití hráči!:DDDD

Imaginární lásky (2010)

Skvělý film o lásce a touze se skvělou hudbou. Nádherné zpracování filmu a skvělí herci. Nutno poznamenat, že film obsahoval úžasnou POINTU, které jsem se ještě dlouho po filmu smála..:D

Jeni, Juno (2005)

Jeni juno je film zajímavého rázu. Pro mě byl strašný šok, když jsem viděla průběh sexuální výchovy..:D Ohledně děje jedná se o netradiční romantickou komedii. Nejlepší byli taxikáři- ti mě opravdu velmi pobavili. Jinak sem tam se objeví hádky ohledně těhotenství, které nakonec stejně dobře skončí. Kýčovitý konec a svatba ubrali na mém hodnocení. Horší 4 hvězdičky

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Lehce nadprůměr. Zbytečně komplikované vztahy, krásné scény a záběry na jídlo.....:D Příběh..no co si budeme říkat...ze života to je, ale zpracování by potřebovalo trochu víc domakat. Postava Julie Robets, je děsný trdlo, která se nedokáže vypořádat se svým životem a to mě děsně iritovalo. Celé je to bez pořádné šťávy a nakoupnutí. Každopádně, já si vždycky nedostatky filmu nahrazuji menšími scénkami nebo rolemi - v tomto případě jsem se totálně zamilovala do Jamese Franca a jeho krátkém hereckém výkonu. :) Takže nakonec 3 hvězdy