Father Ted (1995) (seriál)

1. serie - 3*

Jackass: Děda Mizera (2013)

Komu se líbí Jackass, toho Bad Grandpa určitě nezklame. Jenom většina fórků je k vidění už v traileru, přesto jsou některé hodně dobré. A ten malý kluk má budoucnost!:D 50%

Gauneři (1992)

Z mého pohledu nejhorší dílo QT. Prostě mě to nesedlo...45%

Alf (1986) (seriál)

Alf je spíš pro ty, kteří na něm vyrostli, což bohužel já nejsem. Nicméně pro občasné sledování a pobavení je to úplně ideální. 50%

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Hvězdička dolů za "hrůzostrašnou" příšeru na konci:D 60%

Smrt přichází v bílém (2003)

Na mě až moc zabíjení, čekal jsem něco trochu jiného. Ke konci už byly náznaky, že by to mohlo skončit dost zajímavě, ale skončilo to asi tak, jak by to asi nikdo nečekal. Prakticky neukončené a zároveň divné. Nicméně hvězdičku přidávám za tu sexy blondýnu s děckem. 40%

Četník ve výslužbě (1970)

A už je vidět že jde kvalita četníka dolů a vypadá to, že už ho nic nemůže zachránit. 55%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Na úvod bych chtěl poznamenat, že jsem se chtěl vyhnout jakýmkoli předsudkům, které na filmy na prvních pozicích mám(Forrest, Přelet), ale nevím, jestli to pomohlo na objektivnosti mého rozhodnutí. Takže za prvé: zbytečně dlouhé, samotný příběh by se dalo bohatě nacpat do klasické hodinky a půl. Za druhé: z mého pohledu až moc předvídatelné, řekl bych, že tenhle film ničím originální zhlediska děje ani rozuzlení není. A nakonec ta jeho nadhodnocenost. Jasně, je to moc hezký příběh z vězení, ale první místo?? Vůbec nechci Vykoupení shazovat, ale jiné filmy si určitě zaslouží být na předních místech určitě víc než toto a další dva již výše jmenované. A můj dojem z filmu? Cca po první hodině jsem měl chuť to vypnout,a le pořád jsem se překonával a nakonec jsem to dokázal vydržet až do konce a právě ten konec byl podle mě taková záchrana celého filmu, asi jediný světlý moment zhlediska příběhu. Ale jinak upřímně žádná sláva. Průměr. 60%

Tisíc slov (2012)

Eddie Murphy opět ve svém, řekl bych, že tuhle roli přece nemůže hrát nikdo jiný. Na jednu stranu vtipné, na tu druhou zase předvídatelné. Konec jsem čekal přesně takový, jaký byl. Takže výsledek je = 3*. 55%

Taková normální rodinka (2008)

No já si nemůžu pomoci, ale docela jsem se bavil. Jak těm různým situacím, tak české podezřívavé a "předsudkové" mentalitě. Myslím, že je to světlejší (neříkám nejlepší)stránka české komedie. 60%