Sám doma (1990)

Hahaha...to je stará dobrá klasika s vyděšeným Culkinem a smolařskými zlodějíčky Pescim a Sternem. Okoukané Kevinovi pasti pobaví stejně jako ,,Harry, jdou do baráku,, nebo ,,Harry, proč vypadáš jako opelichaný kuře?,, a množství dálších hlášek. Bavilo mě to jako kluka, baví mě to i dnes. 90%

Gladiátor (2000)

Vynikající Russel v hollywoodském velkofilmu rozhodně dokázal, že na to má! Skvělý příběh gladiátora ze starého Říma s výjimečným rozuzlením si určitě 5* zaslouží. 90%

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Česká komediální klasika. Pokaždé se u toho pobavím. Obsazení výborné. Možná nejlepší český film vůbec. 95%

Hele vole, kde mám káru? (2000)

-Co tam mám já?- -Vole!- -A jak vypadá to moje?- -Bezva!- -No a co tam mám já?- -Vole!- -A jak vypadá to moje?- -Bezva!-...tak tohle žeru! jedna z mnoha výborných hlášek Jesseho a Chestera, vždycky, když si to pustím, tak se nepřestávám smát i když vím, co přijde. Tenhle film snad nikdy neomrzí. 90%

Titanic (1997)

Příběh Jacka a Rose chytne za srdce snad každého. Mistrovský a hlavně oscarový kousek Jamese Camerona podle mě nemá chybu. 90%

Stáhni mě do pekla (2009)

Moc dobrá Raimiho práce, na serii Spider Mana navázal velice slušným snímkem. Slušné vizuální efekty vytvořily společně s postavou Lamii velice solidní film. A samotné zakončení filmu by snad nikdo nečekal. 90%

Zdrojový kód (2011)

Velice příjemná oddechovka. Mám rád filmy, kde na začátku divák neví nic a postupem času ve filmu objevuje nová fakta a sestavuje si svoji realitu. Příjemné překvapení, tohle se povedlo. 90%

The Ledge (2011)

Skromně vypadající snímek, v němž je hned několik různých společenských problémů. Jak asi může dopadnout člověk, který celý život věří v Boha, má svoji víru, svoji nádhernou ženu, která je podle jeho slov ta nejkrásnější, když se k nim jako nový soused nastěhuje člověk s naprosto odlišnými názory a plný skeptismu? Téma víry, nevěry, přátelství nebo sebeobětování. Vše v jednom. Takhle se dá vytěžit z minima maximum. 90%

Zombieland (2009)

Tak jo, nikdy bych neřekl, že se mi bude líbit horror a komedie v jednom, a hle, nejen líbí, je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Vždycky se mi zdálo, že je to dost špatný humor, když je všude okolo kousky lidského(zombie) těla, ale nevím, co se ve mně hnulo a líbí se mi to. Woody a Jesse, to je dvojka!:D Vynikající scénář, nápad s pravidly jak přežít a k tomu skvělá kamera. Pětihvězdičková láska na první pohled. 95%