HennessyVSOP

Marek Šorf

okres Praha

2 body

• 10.9.2010  05:17

Tento film se hodnotí docela těžko, jednak by bylo lepší když by se jednalo o tři filmy a ne jeden. Celému dokumentu by se hodilo mnohem lepší provedení a hlavně doložení faktů, autor plácá své pravdy jednu za druhou aniž by vysvětlil odkud je má. Nicméně první část s Biblí je nejlepší i když nepřináší nic nového pod sluncem. Část s WTC je dosti spekulativní a docela hodně bych byl rád když by se objevil konečně pořad s předními vědci a počítčovými simulacemi, který by vysvětli a doložil jestli věže "shořely" nebo byly vyhozeny do vzduchu.... No a třetí část mi dost silně připomíná odpad, až na ten relativně zajímavý závěr s integrovaným čipem (ztráta osobního soukromí vs. technologický pokrok). Ale nejhorší část tohoto pořadu je těch prvních a posledních 10 minut.... 35%

• 31.8.2010  19:11
    Avatar (2009)

Omlouvám se pokud se někoho mé hodnocení dotkne, ale tento film je příšerný. Stejně jako se mi protivý Titanic, protiví se mi i toto. Absolutně bezduchý film, s rádoby hlubokým poselstvím, které jsme ovšem už viděli sto krát, a předvídateným dějem. Herecké výkony přímo děsivé. Dvě hvězdy jsou za vizuální stránku a hudbu. A to mi na dobrý film nestačí, zajímavé barvy a tvary vidím i pod vlivem. 35%

• 27.1.2019  19:41

Debilnější akční film už skoro natočit nejde. Ale jenom skoro, protože pořád je to alespoň v žánru, tzn. je to akční. Jinak to samozřejmě zahrnuje veškerý debilní stereotypy akčních filmů od černí kluci vs. ku klux klan přes nekonečnou municí až po nespočet mrtvol poházených po scénáři. Stupidita.

• 30.12.2018  21:20

Nikdy ybch si nemyslel, že je Shane Black schopnej natočit sračku tohohle formátu, ale bohužel tomu tak je. Přemejšlím, jestli v tom filmu něco fungovalo, jedna hvězdička je za dětského hrdinu který kupodivu není na zabití. Jinak je to tragedie, od scénáře po akci, které teda ve filmu zrovna moc nebylo.

• 30.7.2018  22:36

Tak tohle bylo vážně špatný. Triky hrozivý, herci podprůměr (dosáhnout toho u Nicolase je poměrně složitý, protože je decentní herec, ale v tomhle konkrétním případě tomu scénárista vážně nepomohl), děj zhovadilost a bohužel narozdíl od starých fantasy béček to není ani vtipný ani sexistický.

• 20.6.2018  16:03
    Take me out (TV pořad) (2017)

Dávám jednu hvězdu za prachaře, i když nechápu proč se k takový pitomosti snížil. Jinak je to samozřejmě postavené na konceptu, že 30 žen (z toho pravděpodobně všechny jedou dle scénáře s určitými rolemi a instrukcemi předem viz paní inženýrka s vizáží pornoherečky apod) vypípává a shazuje sebevědomí jednomu muži. Ten je pochopitelně do celé situace v manipulován, nebo je to také herec a buď se jedná o 3éti letého panice se sníženým IQ a nebo o hezouna, nicméně vymatlaného inteligenčně nebo morálně. Z podobného soudku je již starší pořad Rande se Slávkem Bourou, které ovšem bylo autentické.

• 16.12.2017  13:24

To je hrozná blbost, až to hezký není. Bohužel to nefunguje ani jako béčko, protože akční scény sahají daleko za hranici trapnosti. Takže se vlastně jedná o céčko...

• 8.6.2013  12:47

No tak jsem se nezklamal. Po sluzebni ceste jsem chtel vypnout, pustil jsem Nova cinema a baflo na mě toto Céčko nejhrubšího zrna. Ochotnický sbor zmateně pokřikující uprostřed močálu na stromě a hrající na honěnou s obřím krokodýlem, který se pohybuje pomalu jak šnek, po sevření čelistmi nezanechává skoro žádná zranění a na vše mají všichni hrozně moc času... Těžká nuda. Paradoxně nejlepší z celého filmu jsou dokumentární záběry na mravence.

• 5.5.2012  18:35
    Plechová kavalérie (TV seriál) (1979)

"Já se vás ptám jestli naši kombajnéři budou dostávat k svačině rohlík s pribináčkem." ??? Proletáři všech zemí, vyližte si prdel. Stejná kravina jako všechno ostatní co sem dotáhla socialistická ideologie budování komunismu. Jediné za co dávám hvězdu jsou herci, kteří skutečně umí hrát.

• 5.2.2012  22:26
    Pustina (2006)

Tak to se omlouvám, ale tohle bylo vážně tragický. Jedna hvězda je jenom za některé herce ve vedlejších rolích. Spojení nelogičností (už jenom ta pointa, že vyšlete x mladistvých delikventů v čele s vrahem na ostrov pod dohledem jednoho dědy beze zbraně a vzdálenějšího dozoru), vizuálních průserů a absolutně tragicky odhadnutelného děje bez zvratů je až příliš silná káva pro můj divácký vkus.

• 23.10.2011  14:38
    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)

Ono to sice souvisí s politickou scénou u nás, ale prostě tenhle pořad tu není pro lidi ale pro ty šašky co do něj lezou. Moravec je nestranný jak levá bota. Asi nejlepší komentář k tomuto má Enšpígl, tak se nemá smysl opakovat.

• 8.8.2011  20:40
    Zrcadla 2 (2010)

Tak druhý díl už je opravdu céčko. Kopíruje se zde hodně, hereckého talentu nula a děj prakticky o ničem. Jediné pozitivum je Emanuelle Vaugier a jinak kde nic není ani smrt nebere. Některé scény navíc byly zbytečně protahovány až k neuvěření (kousání skla třeba). Sečteno a podtrženo to byl zbytečný film.

• 11.5.2011  19:23
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Tak jak tento pořad ze začátku nebyl vůbec špatný (i když měl své chyby - viz šmejdění po bytě, koho to zajíma?), tak se z něj v poslední době vyvinula totální kravina. Asociální opilci, lidé co neumí vařit, mluvit apod. Horší už to skoro být ani nemůže.

• 23.4.2011  20:57

Jedna hvězda za švédská prsa. Jinak film není ani vtipný ani nic. Ztráta času.

• 3.4.2011  20:35
    Bastardi (2010)

Námět filmu celkem zajímavý, nicméně vše je zabito herci a scénářem a naprosto neuvěřitelným přestřelením skutečnosti a soudnosti postav. Kdyby bylo vše více dokumentárního rázu s určitým vztahem k realitě, jednalo by se o celkem solidní film. Takto se jen jedná o špatný pokus zachytit to, co v českém filmu ještě nebylo. Mimochodem samotné vyvrcholení filmu je totální výkřik do tmy. 30%

• 16.9.2010  17:10
    Talentmania (TV pořad) (2010)

Koncept pořadu je lepší než byla superstar, nejste totiž nuceni poslouchat karaoke písniček co byste si normálně většinou ani nepustili a v talentových soutěžích vystupují i lidi s něčím vlastním. Na druhou stranu, lidí co něco umí je jako šafránu, porota je úděsná, moderátor vyčpělý a exotických retardů z ústavu ubylo. V porovnání s Primou Nova prohrála, ale vítězství Primi je tak trochu Pyrhovo.

• 12.9.2010  01:47
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

Tuhle zhovadilost sem ani neviděl, ale slyšel z obýváku do pokoje a to nedobrovolně. Nechápu jak někoho může bavit koukat na amatéry jak zpívají cizí písničky, proč si ti lidi raději nepustí na přehrávači originální album se svoji oblíbenou hudbou? Kvalita bude pochopitelně mnohem vyšší, bez reklam a prudérní poroty. Jedna hvězda je za ten výjezd exotiky s IQ a hlasivkami paviána, který mne, jakožto škodolibou osobu, pobavil. 15%

• 10.9.2010  02:18
    Bruno (2009)

Tenhle film nebyl vtipný ani ve mne nezanéchaval žádné moralizující stopy. Nevím, prostě celý koncept filmu nefunguje, hlavní postava není přihlouple roztomilá jako Borat, Bruna musíte nenávidět už od prvního záběru. Brunova řeč není legrační a gagy vždy tak nějak vyšumí. Ve skutěčnosti jsem se u filmu zasmál jen jednou, a to když Brun mlátila ta domina nebo co to bylo, asi jsem příliš škodolibý. Škoda no, přitom Sachu mám rád, ale tahle postava se mu nepovedla. 25%

• 16.12.2017  12:22

S odstupem času a po třetím marném shlédnutí tento film musím označit za naprostou sračku. Je jedno jak vypadají triky, jak se povedl nebo nepovedl herecký ansambl. Celý film padá na jednom faktu, který vylézá tím více, čím víckrát si to pustíte. Naprosto zhovadilý scénář, kde je jedna bota za druhou. A nejde to tu vyjmenovat, ostatně na internetu existují poměrně rozsáhlé recenze cupující jednu scénu po druhé. Nejsmutnější ze všeho je fakt, že Last Jedi absolutně nenavazuje na Force Awakens a nenechává otevřený konec ani postavy, pro které by měl člověk vůbec zájem vidět pokračování. Je pro mě naprosto nepochopitelné, jak může v rámci jednoho studia vzniknout tak nabitý universe jako Marvel, kde divákům na postavách záleží a tak špatný jako Star Wars, kde se producentům podařilo zabít naprosto všechno, co disney od Lucasfilm koupilo...

• 5.12.2017  08:04
    The Circle (2017)

Tak tohle je nejvetší agitační sračka, co jsem viděl od dob Hvězdné pěchoty, která byla alespoň armádně debilní. Dal bych tomu tak dvě hvězdy, kdybych poslechl instinkt a vypnul to před koncem, ale ne. Film končí úplně jinak, jeho pointa je naprosto jiná než celou dobu čekáte v kontextu toho, jak se tahle nudná hovadina vleče. Tohle není film o tom, jak sdílení každýho prdu na sociální síti a ztráta soukromí ničí lidem životy a jak si svůj privátní život stojí za to chránit. Tohle totiž končí poselstvím, že jen 100% otevřený život a celková ztráta anonymity a soukromí jsou cestou vpřed k lepší, zřejmě komunistické, společnosti. Obsahuje mraky nebezpečných myšlenek, např. že volby nejsou v demokracii právem ale povinností. Nejnebezpečnější film posledních 10ti let a Hanks a Watson u mě ztrácí na popularitě za to, že jsou ochotni se na takovém hovnu podílet.

• 4.5.2012  17:19
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

Tak aby bylo jasno. Toto je jenom zinscenované s ochotnickými herci. Původní je pouze předmět sporu a argumenty stran, které jsou převzaty e soudních spisů. A nakonec, takhle to u soudu vážně nevypadá. Studuju právnický obor na VŠ a i když se jedná o slovenský soud, tak moc odlišný od českého zase nebude. Sudna sien je ubohost nad trapnost a jeste k tomu si nedrzi ani svoji dávku autenticity. Ztráta času bohužel.

• 7.4.2012  12:15
    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

Další z řady reality show, kterou je lepší nikdy nevidět. Inteligenci, humor nebo aspoň nějaké dovednostní disciplíny zde nehledejte, prostě jenom banda pipin, které neví co s životem a během pořadu se hádají, pomlouvají a psychicky hroutí. Porota je kapitola sama o sobě. Nejhorší na tom je, že se tam ani není čemu zasmát, tohle je prostě jedno velké nudné nic.

• 19.3.2012  22:02
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2010)

Galérka zjevů, která se pojí s dost dementní koncepcí seznamovacích reality show. Kdyby aspoň lidi co do té show lezou byli normální (což se dost vylučuje), a ne různý degeni s poruchami řeči, odulými pysky a dalšími hříčkami matky přírody. Není to o nic lepší ani horší než jakékoliv ostatní reality show co jsem měl zatím čest potkat během krátkého průchodu obývákem či na návštěvě u tchýniny maminky, čili odpad.

• 8.3.2012  00:27
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Nejzábavnější komentář pro mě dal jednoznačně Korbitch... Tady se jedná o naprosto tragickou reality show, kde průser začíná u moderátorky a končí u soutežících. 10 cucáků a jedna strašná playmate (mimochodem silně mi připomíná tu ježibabu Mojsejovou) se musí spárovat, aby zůstaly na ostrově... Základní pointa je v tom nabrat lidi, co jakože vypadají dobře (svaly, prsa a tetování, nicméně občas se ty ksichty vážně nedaj vstřebat), mají v hlavě duto a sebrat jim veškerou možnost, jak zahnat nudu vyjma chlastu. A nesmím zapomenout na to že žen je o jednu víc, aby bylo živo. Slečna Martina je strašná moderátorka a umí leda tak chodit na podpatcích. Víc fakt nejde dodat, tyhle reality show jsou špatné i normálně, ale tahle klesla hodně hluboko. Další díl nedám ani ze zvědavosti.

• 18.2.2012  13:06
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Debilní porotci, hrozní soutěžící a moderátoři, co mi už lezou krkem. Zpívá celá rodina po sto padesáté jinak. Tohle už je vážně špatný, když i po těch deseti letech nebo po kolika, se tyhle sračky odpadních vod stále ještě drží v televizi.

• 7.1.2012  20:10
    Ledové ostří 2 (2006)

Aneb jak jsme z blbého prvního dílu uvařili hovno.

• 27.8.2011  22:05
    Eragon (2006)

Já prostě nemůžu jinak. Fantasy mám rád a filmy/knihy tohoto ražení mě absolutně dovádí k šílenství. 0% originality mě prostě nutí dát odpad, protože vykrádání ve fantasy je trapárna. Nehledě k tomu, že dokonce i ten Irons v tomto bijáku stojí za starou bačkoru.

• 18.7.2011  20:27
    Dr. Ludsky (TV seriál) (2011)

Pomoc. Teď jsem dostal psychickou ránu ze které se budu sbírat dalích 100 dilů House. Toho, kdo tuhle naprosto nehoráznou kopii námětu a žumpu filmařského umění vymyslel by měli postavit ke zdi. A ještě i dabér je stejnej. Do top hnoje s tím.

• 17.7.2011  21:15
    Veni, vidi, vici (2009)

V poslední době standard české komedie. Opravdu těžko hodnotit.

• 28.3.2011  00:44
    Dračí past (2009)

Viděno v autobusu jisté společnosti na cestě z Brna do Prahy. Tak tohle musí vidět opravdu všichni, kdo chtějí komentovat a hodnotit filmy, protože tenhle snímek představuje absolutní nulu, horší to být ani nemůže. Pro Dragon Hunter je i odpad pochvalou. Když to vezmu zevrubně, děj je totální ubohost, takovou kravinu by nesneslo ani hraní nějakého pen-n-paper rpg v neděli večer. Herci, pokud se tak dají nazývat, jsou bůh ví jaká sebranka kamenných tváří bez jakéhokoli citu pro vyjádření emoce nebo i intonace ve větě. Scénář? Největší šílenost v dějiách lidstva, mám pocit, že v některých pasážích si scénárista uvědomil, že vynechal podstatnou pointu dialogu a zasunul ji uplně do jiné situace, kterou psal když si na svoji chybu vzpomněl. Exteriéry mi přišl povědomé, zřejmě se točilo někde v okolí Botiče. Ten drak je výsměch, nesnesl by srovnání ani s King Kongem z roku 33. To nejlepší na konec - kamera. Kameraman si zřejmě šlehl lajnu protože docílit toho, aby ze souboje nebylo vidět vlastně vůbec nic, dokonce ani aktéry. Co mi vyrazilo dech nejvíc je managment tohohle filmu. Když jsem film vidě,l tak jsem měl pocit, že se jedná o nějaký totální nízkorozpočťák co si nějaká família natočila, aby se jim splnil sen Tak za co těch 850tisíc USD? Tohle mělo rozpočet 10 tisíc na digitální kameru na dovolenou, 80korun na jízdenky k místnímu lesu, pár stovek na dětský kostýmy, herci jsou ochotníci a tak už zbývá jen uplatit nějkou hezkou babu aby si vtom zahrála a pár tisíc na lajnu pro kameramana. -273%