Resident Evil: Afterlife (2010)

No nenadchne a pokud si připustíte, že koukáte na béčko, tak to ani neurazí. Milla je pořád fajn, akce nic moc, děj nic. Na druhou stranu některé scény docela potěší (frajer se sekyrkou), no a vykrádání jiných akčních filmů bych nebral jako vykrádání ale spíš poctu. Tak jako tak, předchozí filmy jsou lepší.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Je pravda, e jsem to neviděl popořadě, ale jen namátkově pár dílu z nevím které serie. A nepřijde mi to dobrý. Postrádá to lidský smysl pro humor jako mají Simpsonovi a je to dějově naprosto o ničem. Pravděpodobně nejsem ten správný divák a je potřeba sednout na správnou vlnu, nicméně mě se to skutečně nepodařilo.

Rituál (1973)

Hipísácká detektivka (drogy? a sex) s poměrně dost nezajímavým dějem vyjma závěru... Horror spíše ne, možná mysteriozni thriller. Christopher Lee sice hraje dobře ale po scenáristické stránce vážně není o čem hrát. Nutno ovšempodotkount, že remake je teprve slátanina.

Robin Hood (2010)

Jak může mít tento film stejné hodnocení jako Trója tak to opravdu nechápu. Jednoznačným plusem jsou herci, Crowe, Blanchett i Sydow hrají perfektně, kostýmy i exteriéry jsou vynikající, přesně vystihují dobu. Scénář není hloupý. Minusy jsou pouze průměrná hudba, král John, a zkratkovitý děj (podobně jako u Království nebeské). Úvodní bitva, dobývání francouzského hradu, je dobrá a originální a i celkový dojem z filmu byl dobrý. Příběhová linie se netýká skoro vůbec původního filmu s Costnerem, ale to je jen dobře, alespoň se nestane, že by člověk ještě před úvodem věděl o co půjde. Nejedná o film, u kterého vám bude padat brada, ale 69% je silně podhodnocené. Pro mě 80%, pět hvězd dávám kvůli tomu podhodnocení.

Robinson Crusoe on Sin Island (2005)

V pornu se jedná o velmi dobrý film, který stojí za shlédnutí. Nedosahuje sice ani z daleka na tematicky podobné Pirates od Digital Playground, ale i tak se jedná o to lepší na co můžete narazit. Kvalitní scenerie, kamera i herečky.

Rocky (1976)

Mlátit do kýty v Albertu a dělat kliky na jedné ruce, pusu ala Schwarzenberg a krev v oku. A nakonec si dám ještě jedny schody. Klasika všech klasik, a ten soundtrack :o) Ten kdo film neviděl tak ho beztak zná, nejspíš na něj nastupoval na maturiťák nebo něco v tom smyslu. A Stallonovi ta role sedne jako prdel na hrnec (není divu když si to napsal sám pro sebe ). 1 bod každýmu, kdo přestane jezdit výtahem.

Rocky Balboa (2006)

Slušný film, na prvního Rockyho se to ale hodně nechyt, i když je mu to hodně podobné. Rocky, který je už za zenitem, zasazuje poslední pravý hák v sice hloupé ale ještě celkem nostalgicky zábavné bitce v ringu.

Rosemary má děťátko (1968)

Znám knižní předlohu a musím říct, že film se povedl. Nejsem si jistý jestli se jedná o horor, strašidelné scény rozhodně nečekejte, ale fandit hlavní hrdince v psychicky vypjatých situacích bude určitě každý. A mystická tématika je rozhodně plusem.

Rudá volavka (2018)

Je těžké rozhodnout se mezi třemi nebo čtyřmi hvězdami, ale vzhledem k tomu, že mě absolutně nic neláká vidět film znovu, tak asi zůstane u třech. Film poměrně zásadně trpí na některé věci, jako třeba že není vůbec akční, ale jen brutální. Nebo na poměrně dost dlouhou stopáž na to, o jakou zápletku se jedná. Na druhou stranu, po shlednutí nevyzní scénář úplně debilně, což je na standard žánru velmi dobrý výsledek. Jennifer neurazí, ale bohužel ani nenadchne a tak je to vlastě ve finále s celým tímhle filmem. PS: Atomic Blonde byla subjektivně horší, i když mnohem více akční.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Nelogické, spoustu keců a otravných herců a děsné hudby. Jediná charismatická postava je Han. I když mám auta rád, tak tenhle díl se vážně nepovedl, na víc než dvě hvězdy to není, a to jsem ještě milosrdnej.