Svět podle Putina (2017) (seriál) odpad!

Hnusná propaganda o diktátorovi, který zabíjí vlastní lidi. Stone se totálně posral.

Mike Hammer (1984) (seriál)

Drsňák, kterej v každým díle přefikne nějakou šmudlu. Pokaždý je to osudový setkání a nedalo se jinak.

Týden s prezidentem (2017) (pořad) odpad!

Čůrácký kecy pro čůráky. Zeman je kunda !

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Pohodovej chlápek, co se furt směje a hlavně se nijak nepovyšuje nad všema domorodcema světa. Jakože vypít nějaký halucinogenní pivo vzniklý rozžvýkáním jakýsi kytky v ústech party chlapů a následně naplivaný do jedné nádoby, to bych ale fakt nedal.

Vybíjená (2004) odpad!

Buzerantská komedie pro buzeranty a o buzerantským sportu. A není to tím, že bych někdy dostal míčem do ksichtu.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad) odpad!

Dneska zápas v bahně a playmate ukázala silikonový čtyřky kozy a teď jí všichni chlapci hledaj podprdu. Málem z toho vytekli.

Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)

Pecka jak sviňa. Slizkej a chlupatej a ožralej Suchařípa jako velkej svůdník. To mě prostě poser. Jeden z největších bizárů z českých filmů.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Nejvíc nejtotálnější sračka všech sraček. Stupidní tlachy v šílené koncentraci. Sleduje to moje stará a dycky odcházím a nejraději bych se schoval do protiatomovýho krytu. Hlavním představitelům bych nejraději chrstl kyselinu do ksichtu a usekl nohy. Rory bych přkurtoval k topení a vymrdal do prdele a pak ji rozemlel na kaši. Už držte huby, kreténi !

Pouta (2009)

Ondřej Malý a jeho geniální koncert. Tleskám. Ale jinak emočně jeden z nejhnusnějších příběhů a charakterů ever. Pamatuju si tuhle psychodobu.