Sama na lásku (1996) (TV film) odpad!

Film vo děvce, která se zbavila dítěte, aby mohla piglovat s boháčema...

Santův učeň (2010)

Nemám rád Santu, v jakýchkoliv dávkách a podobě., ať už dětské nebo dědské.

Sedm (1995)

Když jsem tohle viděl poprvé, tak jsem byl chvílama pěkně vybobkovanej. No a pokaždý, když to zas vidím, tak mě to pořád baví a rád se na to podívám, i přes ten neskutečnej humus, o kterým to celý je.

Setina sekundy (1981)

Jako malý děcko jsem z tohohle filmu byl u vytržení. Vždycky mě dojal závěr a bulel jsem dojetím. Nevadí, že prohraješ, důležité je, že vyhrál jiný!

Severní Korea: V mysli diktátora (2021)

Kim Čong-un je magor a úchyl, stejně jako jeho fotr a dědek a nemělo by se mu ustupovat ani o píď...a Trump je idiot, kterej touží akorát po popularitě a je závislej na blescích vod foťáku...ještě, že už je pryč od "čudlíku"...souhlasím s tím, co bylo řečeno, až to v Severní Koreji řachne, nebude to asi vůbec hezký,

Sex ve městě (2008) odpad!

Kravina, a to příšerná, stejně jako ten seriál. A navíc nechápu, co se komu na těch ježibabách líbí, omlouvám se, strašně škaredý ženský...je to běs...klub příšerných hadrnic...pomalu v každým záběru jiný modely a jeden horší než druhej...pro mě z mýho subjektivního písečku totální odpad o ničem.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Učebnicová debilita plná slepičích keců a mouder. A neskutečně škaredý baby.

Sezame, pojď si hrát (2002) (seriál)

V originále geniální, v podání českýho dabingu debilní. Škoda.

Seznamte se, Joe Black (1998) odpad!

Nemám prostě rád tadytydlety filmy dlouhý jak tejden pred vejplatou, plný morálních keců a romantiky. Nasrat!