• Pohádka

Nickyho rodina (2011)

Dokument zajímavý, přesto mi tam něco k dokonalosti chybělo. Síla lidskosti mě zaujala víc. 4,5* (Moc nechápu proč Němci ty vlaky pustili, jak to celý dokázal zařídit, a hlavně jak vůbec k celýmu tomu vyvražďování mohlo dojít, jak to mohli dopustit... To vážně asi nikdy nepochopím.)

Noe (2014)

Nechápu moc tu fantasy stránku příběhu, psychologickou stránku však ano, a ta byla výborná. Moc tyhle očekávaný, vyumělkovaný, silně psychologický filmy s hlubokým zamyšlením ráda nemám, ale tohle mi překvapivě nevadilo. Emmu, Jennifer a Logana mám ráda. Russella však nesnáším :D Myšlenka díla je pěkná, zpracování už horší. Dávám 3,5*

No není to romantika? (2019)

"You know, the Buddhists say that if you meet someone, and your heart pounds, and your hands shake, and your knees go weak, that that's not the one. When you meet your soulmate, you'll feel completely calm."

Nouzový východ (2008)

Frank byl strašně okouzlující. A hodnej. April naproti tomu úplně něco jiného než bych čekala. Už to není Rose. Oba se od Titanicu velice změnili. A příběh? No.... alespoň konečně trochu emocí ve filmu, a konečně i trochu reálného života a vztahů.

Nová holka (2011) (seriál)

Asi tak průměr se světlými momenty. Občas ale i horšími momenty. Ty světlé ale stojí za to. 3,5*

Nymfomanka, část II. (2013)

Užuž jsem chtěla napsat, jak je ten Seligman dobrá postava, neutrální, chytrý, nesoudí, a pak ten konec... no co už...

Obřad (2011)

Kéž by to nebylo udělaný jako horor. Líbila se mi hlavní linie, myšlenka amerického studenta, který nevěří, a jež je donucen přijmout jak zlou, tak i dobrou stránku věci. Celkově víra je velice zajímavé a diskutabilní téma, které by se dalo zpracovat lépe. Toto zpracování však nebyl můj šálek čaje. Škoda. I soundtrack se mi moc líbil. 3,5* /// (Naprosto souhlasím s komentářem uživatelky Mertax. Cituji: "Občas mě naštvala přlišná snaha o navození děsu a psycho atmosféry či otravné morbidní flashbacky na Kovakova otce, který připravuje mrtvé tělo své ženy k pohřbu. Příběh filmu není o víře v Boha (ateistům nic nenutí, křesťany neprovokuje), ale spíše o víře v obecném slova smyslu. Kdyby se Obřad trochu sestříhal a do scénáře se přidala naopak filosofická rovina, která by více zpracovávala otázky typu, zda např. výskyt ďábla potvrzuje existenci Boha, nebo jsou-li dotyční lidé jen postižení vzácnými psychickými nemocemi či ne, mohl by z toho být vynikající film, možná i dokument.")

Ocelová pěst (2011)

Mě to nebavilo. Není to asi zrovna můj žánr.