• Pohádka

Spálené vzpomínky (2007)

Líbilo se mi to. To originální přeskakování v čase, hlavní herci i hlavní myšlenky - vyrovnat se se ztrátou, se závislostí, s nepříjemným kamarádem, s prázdnotou.

Spláchnutej (2006)

Oddychové, příjemné, nenáročné a zábavné. 3,5*

Správce statku (2004)

Přidávám jednu hvězdičku za krásný písničky. :) Jinak film ale docela nuda. A navíc nemám zrovna v oblibě záběry, kdy je hlava přes celou obrazovku. Konec to tedy aspoň o hodně vylepšil. Vyplatilo se vydržet. :)

Spring Breakers (2012) odpad!

Tak zaprvé jsem čekala úplně něco jinýho, a za druhý mě to neskutečně vytáčelo. Takhle zklamaná jsem v životě z filmu nebyla.

Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Film je to vážně pro děti. Takže kvalita se tu nedá pořádně hodnotit, ale musím ocenit hlavně obsazení, které bylo super a navíc to bylo i celkem vtipné. Takže slušné 3*. Příjemný Banderas, hezká Gugino, vtipná Hatcher, Trejo, Shalhoub, ... :)

Srdcová sedma (1998)

Film o tom, jak pouhá sekunda dokáže změnit celý život. Často lidé přemýšlejí "co by kdyby..." a tento film to krásně ukazuje. Není natočen nijak megalomansky, ovšem ten nápad je skvělý.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Ale já to šílenství chápu! :D Je strašně milý začít říkat zvláštní slova co znám jen od "fanatiků", jako džedaj, yoda, padawan, rozkaz 66, coruscant, a vědět co znamenají. Třeba časem hodnocení zvýším, ale zatím 3,5* s příklonem nahoru je podle mě dostatečné ohodnocení. :) Kvalitou bych řekla mezi prvním (90%) a druhým (70%) dílem. Teď ještě zjistit co přinesou/přinesly časy budoucí/minulé - jde se na Novou naději.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Ačkoli nemám ráda války, rvačky a podobné přestřelky, protože je všude chaos a všichni přestanou vnímat co se komu děje, dokud to nepřestane... zde ten chaos není. Přestřelky jsou natočené tak, aby bylo přesně vidět co se děje. Ale mám spíš menší zmatek v tom, co kdo řekl, kdo co nařídil, kdo má jakou moc a co se smí či nesmí, protože jména mi trochu unikají :D