Tetris (2023)

Nečakane výborný film a pre mňa ešte silnejší zážitok ako fanúšik a zberateľ Nintenda. Som rád že vlastním prvý Game Boy a aj Tetris. Po tomto filme to budem vnímať všetko inak. No nič, idem sa aj ja zahrať Tetris :)

Avatar: The Way of Water (2022)

Tak, dožil som sa pokračovania po 13 rokoch. Príjemný a napínavý druhý diel bol pastva pre oči a detaily. Hoci som nevidel v IMAX, ale to štandardné 3D + 4D Box zážitok bol s pevnený pre hlbšie splynutie na Pandore. Akcia bola viac osobnejšia ale dynamická, no udalosti miestami drsnejšie. Soundtrack tu nebol až taký výrazný ako v prvom filme. Som rád že konečne som mohol vidieť "normálne" scifi s úžasnými momentami. Oproti prvému dielu tu bolo oveľa menej reálnych hercov, ale nevnímal som to ako problém, možno len moja osobná výhrada. V Avatar 3 to môže byť všetko inak, to uvidíme a nebudeme čakať až tak dlho :). Ešte dodám, že tá cez 3 hodinová stopáž pretiekla rýchlo a osobne mi nevadila. 16.12.2022

Šílená noc (2022)

Koho by napadlo že takáto kombinácia bude tak dobre fungovať. Naozaj je to Vianočné, naozaj je to akčné a brutálne, naozaj je to vtipné a zábavné a Santa Claus je naozaj skutočný :). Dostatok akcie, avšak ja osobne by som uvítal ešte navyše a mohli na konci niečo s pani C. ešte dodať a vysvetliť viac vecí okolo toho Santu. Keby Santu hrá Bruce Willis, mal by som pocit že pozerám nový diel "Smrtonostnej Pasce" :).

Top Gun: Maverick (2022)

Geniálny film! Čo sa mi nepáčilo jediné, že musel skončiť!

Uncharted (2022)

Ako fanúšik hernej série, odporúčam radšej zahrať hry s CZ titulkami, pretože hry Uncharted sú lepšie ako film. Keby nie som fanúšik Uncharted hier, filmu dám len 3/5. Ale vyzerá, že herná séria bude pokračovať, tak určite si rád pozriem Uncharted 2 ak sa nakoniec natočí.

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Keďže ja mám rád filmy o zombie téme, myslím tie lepšie hodnotené, toto mi určite nemohlo uniknúť. Veľmi zábavné a dobre vyzerajúci seriál ktorému prospelo byť seriálom je zvládnutý veľmi dobre. Akčné scény sú napínavé a desivé, najradšej mám scénu v knižnici kde sa odohrá súboj medzi 2 študentami ;). Postavy mi nijak neprekážali a rozumel som každej z nich čo mali medzi sebou a čo ich trápilo. Chcem aby seriál pokračoval..

Neviňátka (2021)

Zvláštny film, mal som divné pocity pri ňom a nevedel čo si myslieť. Atmosféra ma očarila a veľmi som chcel vedieť, čo sa bude diať ďalej, ale asi to nie je film pre slabšie povahy. Niektoré scény boli fakt nepríjemné, že ja sám by som tie deti nakopal :D 4/5

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Už zo skúsenosti viem, ak je film či seriál natočený z Kórei je väčšia šanca že sa bude jednať o kvalitný kúsok a tu sa to naplnilo až nad rámec.  Veľký počin, výborne premyslené hry a ťažké príbehy hlavných postáv. Je nebezpečné si vybrať obľúbenca ktorý si zaslúži tie peniaze, hoci som od začiatku vedel kto ich zrejme dostane. Diel S01E06 Gganbu ma dostal asi najviac a tí, ktorý ste už videli, asi chápate, čo tým myslím...Som nadšený že som mohol vidieť takýto výborný seriál (možno pre niekoho šialený) ale výborný kúsok a na konci si poviete WTF?! 5/5

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Toto bolo veľmi zábavné :) určený film pre hráčov , ktorý radi hrávajú hlavne online hry. Potešili cameá so známymi hercami :D ale aj odkazy na iné filmy. Avšak film bol dosť zábavný, dalo sa vyťažiť viac si myslím z nápadu ešte hlavne v tom FREE CITY meste.

Expedice: Džungle (2021)

Zlé to nebolo ale bol to lepší priemer. Podobalo sa mi to trochu na filmy Múmia, ale nevyrovnalo sa jej to. Film sa snažil ale len jednohubka pre mňa.