Rambo: Poslední krev (2019)

Okatá kopírka 96 hodin, která je samozřejmě o level jinde. Stallone to celkem táhne, ale nevěřil jsem mu to ani sekundu, vypadal často směšně, naštěstí díky rychlému střihu a krvavým scénám si nakonec "respekt" získá. Logické chování všech postav je ale hrozné a sráží to celkový dojem. Nejslabší díl série. 50%

Danger Close: The Battle of Long Tan (2019)

Nechytli mě postavy, nechytl mě příběh, vlastně mě tu nechytlo skoro nic. Akce je dost a řemeslně je v rámci možností dobrá, ale celé to postrádá alespoň slušnou atmosféru...40%

Rush a vánoční ruch (2019)

Určitě to není o moc pitomější, jak nedávný vánoční film The Knight Before Christmas, který byl také z Netflixu. Je to prostě jen hrozný kýč a ještě k tomu ani ne moc zábavný kýč. 30%

Kde se země chvěje (2019)

Slušné svou atmosférou a hereckými výkony, slabé ale svým scénářem a pomalým tempem. Vyloženě to neurazí, ale ani to nenadchne. 60%

Sněžný kluk (2019)

Letos jeden z nejlepších animáků, který má fajn příběh, hodně slušnou vizuální stránku a především se to odehrává na neokoukaných a vizuálně nápaditých lokacích. Spokojenost a 80%

Lady and the Tramp (2019)

Lady and the Tramp z 50. let mělo kouzlo kresleného filmu a taky to bylo o třicet minut kratší. Tohle žádné kouzlo nemá a chvílemi to strašně nudilo. CGI animace zvířat jsou většinu filmu na dobré úrovni. Proč ale tenhle remak vlastně vzniknul? 40%

Dora a ztracené město (2019)

Jumanji styl do deseti let, ti starší se budou nudit. Popravdě jsem ale čekal, že to bude horší. Mladí herci celkem ok.

Le Mans '66 (2019)

Rivalové byli více strhující, režijně nápaditější, emociálnější, lépe pracovali s postavami a navíc měli skvělou hudbu od Zimmera. Tady mi všechny tyhle aspekty chyběli. Stále se ale jedná o řemeslně velmi dobrý závodní film. Pokud ale čekáte, že tam každých dvacet minut bude automobilový závod nebo akčnější scéna, tak budete nejspíš odcházet zklamaní. Žádné The Fast and the Furious to není. Bale s Damonem jsou skvělí a dobře si sekundují. Nemohu se ale ubránit pocitu, že jsem čekal trošku víc. 70%

Krvavá nevěsta (2019)

Super námět, velmi dobře propracované postavy a skvělý nadhled, to všechno dělá z Krvavé nevěsty fajn podívanou. Škoda jen, že to ke konci trošku zpomalí a nešlape to víc. I tak je to takový menší guilty pleasure tohoto roku.

Vánoce v divočině (2019)

Krásná příroda a průměrný příběh, více nedostanete. Tři sloni z pěti.