Bezva finta (1985)

Celkem slušný film,který má spád.Na to se dá koukat skoro pořád.

Příliš velká šance (1984)

Hodně slušná detektivka s vynikajícím Kanyzou.Opravdu se moc často nestává,abych se u čs.potažmo české detektivky alospon trošičku nenudil.U tohoto filmu jsem se opravdu nenudil.Ve výčtu čs.detektivních či kriminálních filmů bych nenašel mnoho lepších,proto 5 hvězd.

Muž z Londýna (1974)

Výborní herci,perfektní Liškova hudba.To je ale vše.Jinak celkem chaotický příběh,orientace v ději pro mě byla dosti složitá.Dávám tři hvězdy,ale jen za herecké výkony některých herců.

Troja (2004)

Nádherný film.Já se nenudil ani chvilku,prostě mě Troja přišla jako dokonalé historické filmové terno.

Gauneři (1992)

Quentine,Quentine! Takový fádní děj a ty z toho uděláš dílo hodné filmového mistra.Že se nestydíš.

Kameňák (2003)

Znám spoustu lidí kterým se toto dílo líbí.A nejsou to žádní omezenci.O sobě nebudu tvrdit,že jsem inteligent,ale líbí se mě to taky.Asi proto,že se rád směju kravinám.

U pokladny stál... (1939)

Jeden z nejlepších Burianových filmů.Zde se doslova srší humorem,Marvan,Burian a Šlégl se tu sešli ve vynikající formě.Je s podivem,že 70 let starý filmový humor dokáže stále rozesmát tisíce a tisíce diváků.

Proroctví (2009)

No,tak tady jsem se po filmu dokonce zamyslel,co kdyby náhodou... Pěkně udělaný.

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Holky zatracený,co jste to tomu Jánošíkovi provedli?Hodně nepovedené a to ze všech stran.Měl jsem co dělat abych u toho neusnul za bílého dne.Všechna ta hrůza šla nacpat do 45 minut a stop.Ta jedna hvězda pro režisérky za odvahu tohle pustit do kin.Pro mě propadák.

S čerty nejsou žerty (1984)

Popravdě,nejhezčí a nejlepší česká pohádka.Hynek Bočan natočil naprosto dokonalé dílo ve kterém bylo peklo vyobrazeno takové jaké bych si přál aby bylo.Perfektní hudba a scénář,dobrá výprava,krásné herecké výkony.Hlavně Nárožný a Heřmánek excelují.A na větu"Máchale,spadlo ti to! Asi vítr ne?" nejde prostě zapomenout.Ve všech směrech výtečné.