Mušketýr (2001)

Docela zajímavý počin.Nádherně provedené souboje,celkem dobrý humor.Jistě,někdo může namítnout celkové zpracování děje,ale tady šlo spíše o to,aby se divák s menší filmovou inteligencí jen prostě pobavil.

Felix Holzmann: Včera, dnes a zítra (2004) (pořad)

Pan Holzmann byl prostě jedinečný svým humorem a to nejen v naší zemi.Mladá generace by měla tohoto génia českého humoru určitě znovuobjevit.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Tak to už je moc tohle.Můj děda to hltá jak průdušky Bromexin a pak vypráví a vypráví a vypráví.Komu toto prospěje fakt nevím,ale nikomu normálnímu.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Ano,ano,zde stačí shlédnout max.jeden díl a máte jasno.Prostě doporučuji neshlédnout ani jeden díl.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Jednoduché,působivé,strašidelné prostě skvělé.Bubák je zajímavej,vyděsí i rozesměje.Fakt docela zajímavé,na zabití večerní nudy naprosto ideální :-)

Muži v říji (2009)

Blbost,která 100% pobaví a rozesměje!

Rodáci (1988) (seriál)

Tak zde nechápu proč tolik odpadů? Perfektní herecké obsazení,dobrý děj který má šmrnc a té bolševické ideologie už tam také tolik není jako v jiných čs.seriálech točených v 70 a 80 letech.Pro mě je to opravdu zajímavé dílo s celkem dobrým scénářem a kvalitními hereckými výkony.Jde určitě o úhel pohledu,ale já dávám 4 hvězdy.Kdo má rád dobré české herce a českou kinematografii určitě si v tomto seriálu najde nějaké pozitivum.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Jejku! To se vymklo kontrole.Tvůrci,herci,štáb byli nejspíš celé natáčení na nějakých omamných látkách,jinak si to nedovedu vysvětlit.Ten snímek nemá kvalitu prostě v ničem.Je to chaos.

Agenti dementi (2003)

No tak tady jsem trochu na rozpacích.Nikdo z mých známých to nedokázal dokoukat do konce,já ano a musím přiznat,že jsem se občas i dobře bavil.Do odpadu tato komedie rozhodně nepatří,hlavně ten kdo tu píše,že to nepochopil tak má naprostou pravdu.Ony bláznivé komedie nejsou od toho aby se chápaly,ale aby člověk vypnul mozek a jen se tlemil kravinám.A tady to naprosto funguje.

Disaster Movie (2008) odpad!

Au,to to bolí.Proboha to se muselo zajít až tak daleko?Stupidní ve všech směrech.