Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 11 bodů
Kinslayer
Honza S.
Karviná, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Byl jednou jeden král...
(1954)
Constantine
(2005)
Čistá duše
(2001)
Vánoční koleda
(2009)
Gladiátor
(2000)
Moulin Rouge
(2001)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Memento
(2000)
Muž na Měsíci
(1999)
Velká ryba
(2003)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(16)
Tuomi
minta
Dudies
Storms
korok
esmik
Leenikk
Linzi
AGASlayer
Valorein
Nikis
Pterik
Be_ci
VerLin
spagetka21
Joannka
Časové pásmo bylo změněno