Zpátky do ringu (2013)

Asi jsem čekal vydařený comeback Rockyho a Zuřícího býka, ale toho se mi ani v nejmenší míře nedostavilo. V tomhle filmu jsem nevěřil nikomu ani jedno gesto, navíc černoch byl naprosto trapný jako skoro celý film, kde se mi ani u jedné scénky nezvedl koutek. Ani v ordinaci v růžové zahradě není děj tak předvídatelný jak v tomhle snímku. 2* je ještě poněkud mírné hodnocení, ale když uvažim, že se DeNiro a Stallone opět odvážili vrátit do ringu, tak si ty 2 krásné hvězdy za to zaslouží. Zkrátka čekal jsem pravou svíčkovou, ale místo toho se mi dostavilo mletý.

Senna (2010)

Jeden z nejsilnějších dokumentů co jsem viděl.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Co k tomu říct? Můj dojem je takový, že se jednalo až příliš o zbytečně moc natahující z větší části nudnou přeslazenou až nadstandartně umělou rádoby romantickou komedii u které nechápu zdejší poměrně vysoké hodnocení. Nicméně ve finále to mělo opět nečekaně krásný sladký HAPPY END, takže bysme měli být všichni spokojeni že? :-)))

Rande na jednu noc (2008) odpad!

Asi největší blbost, co jsem kdy viděl. V polovině jsem to musel vypnout, protože větší nudu jsem snad ještě nikdy nezažil. Podobné snímky by měli zakázat vysílat.

Kokainoví kovbojové (2006)

Tenhle dokument mi zůstal v hlavě celý den i po jeho skončení. Velmi zajímavý pohled do Miami 80.let, i když pro občany žíjící v této době tak zajímavý určitě nebyl.

Raubíř Ralf (2012)

Hodně velká paráda !!! Pro mě jednoznačně nejlepší animák všech dob :) Klobouček dolů !

Třída - Život poté (2010) (seriál)

Pouze 4* za to, že se jedná opět o smyšlené dílo, ale které je inspirováno různými masakry na středních školách ( Columbine atd..) Myslím, že samotný Klass by se měl povinně promítat na školách.

Šmejdi (2013)

Za ty šmejdy dávám odpad, za samotný dokument 4* . Je dobře, že něco podobného bylo natočeno a distribuováno. Doufejme tedy, že tento odpad společnosti dokážeme aspoň z menší části eliminovat.

Gravitace (2013)

Moc zde nerozumím tak vysokému hodnocení. Na jednu stranu chápu úžasnou projekci z prostředí vesmíru, ale děj naprosto o ničem. Od začátku do konce mi to přišlo strašně monotónní bez nějakého většího vzrušení. V podstatě v celém filmu šlo o klišé. Závěr taky nijak neoplýval excelentním scénářem, zkrátka jsem ve filmu nenašel nic co by mě překvapilo. 60%