Pravý rytíř (2016) (TV film)

Po dlouhé době jsem chtěl na Vánoce dát šanci nové pohádce, ale musím uznat, že příliš dobrý nápad to bohužel nebyl. Přiště zůstanu opět u starých českých klasik.

We Are Your Friends (2015)

Přišlo mi to jako velmi zmatené počínání režiséra a scénáristy, kteří stále hledali, jaká má být vůbec celková pointa filmu. Jako fanda elektronické hudby musím konstatovat, že vybraný soundtrack byl hodně chudý a nudný. Závěrečný track, který měl být danou třešničkou na celém filmu netřeba ani komentovat (výsměch). Zahrát ho někde na reálné akci, tak ho všichni vypískají.

Stranger Things (2016) (seriál)

Woow!!! S takovým nadšením jsem na seriál koukal naposled u Breaking Bad a stále kroutím hlavou nad neskutečným výkonem mladých, skoro neznámých herců.

Průvodce (2008)

Ačkoliv jsem fanoušek asijských filmů, tak tenhle mě moc nepřesvědčil. Bohužel nuda a slabých 40 %.

Rudá mašina (2014)

Druhá strana mince o které jsem nevěděl. Hokejový fanda by si tento dokument určitě neměl nechat ujít.

Kobry a užovky (2015)

Po delší době kvalitní český film s fantastickým výkonem Kryštofa Hádka. Trošku ukvapený závěr. 77,7%

Berlin Calling (2008)

Vcelku zajímavý film, kteří ocení především příznivci taneční hudby. Vyzdvihnout musím především bravurní výkon neherce a dnes velmi populárního Dje Paula Kalkbrennera, který se své role zhostil nad očekávání. Na druhou stranu mi zde přišlo, že snímek byl menší paralelou přeletu nad kukaččím hnízdem.

Tři bratři (2014)

Nedokoukáno, po hodině vypnuto. Tato rádoby pohádka mě bohužel vůbec neoslovila.

Křídla Vánoc (2013)

Nechci křivdit současné české kinematografii, ale tohle byl hodně velký průser. Po půl hodině jsem to chtěl vypnout, ale filmu jsem dal šanci, nicméně celý film byl pro mě utrpením. Už nikdy víc, děkuji paní Babinská.