• Pohádka

Ant-Man (2015)

To bylo tak ujetý, až to bylo dobrý. Sice to nedosahuje akčních kvalit jako současné marvelovky ale tam, kde chybí akce, jí nahrazuje humor. Bavila jsem se. Film se nebere moc vážně, je to vtipné, hravé, bláznivé. Otravných rodinných dramat sice divák mohl být ušetřen, ale co, to se dá odpustit. Líbilo se mi propojení s Avengers, zvláště to, jak si z toho dělali prdel :D Jak tu je již napsáno, je to lepší než Avengers 2. Jednoduchá a primitivní zápletka překonala megalomanskou splácaninu a za to palec hore! Dokonce mi tam ani nikdo nelezl na nervy, i to dítě bylo fajn :D Místo prince na bílém koni chci Paula Rudda na obřím mravenci :D

Velká oříšková loupež (2014)

Rikala jsem si,ze 85min.je kratke,ale jak jsem videla,bylo to az moc.,popis tremi slovy: nuda, nuda a...nuda

Pokoj 1408 (2007)

One man show Johna Cusacka, která ale měla skončit tím horším alernativním koncem, hodilo by se to sem. Jinak hororová atmosféra končí v jistém okamžiku, kdy se z duchařiny stává slátanina...sakra, a já se tak těšila na horor :(

Zámek hrůzy (1999)

První půlka měla našlápnuto na dobrý horor, další půlka spadla do žánru fantasy kravina. Alespoň,že tam ten otravný Wilson umřel. Barak mel jakousi tu strasidelnou atmosku ale herci byli k smíchu :D

Avengers: Age of Ultron (2015)

Neprominutelným záporem druhého dílu Avengers je, že je to CGI splácanina, ve které se nevyzná ani čert. Přespříliš efektů v kombinaci s hodně postavami působí přeplácaně. Dalším mínusem je uspěchaný děj, který ani herci nezachrání. Navíc v kině s dabingem daboval Roberta Downeyho někdo jiný, a to se nedalo odpustit. Jako pořád dobrý ale něco tomu chybělo

Pojedeme k moři (2014)

Jirka Mádl by měl opustit herecký post a věnovat se režii. Jeho režijní debut je skvělý. Tenhle film se řadí k mé vybrané TOPce českých filmů, a že jich v té TOPCe je opravdu málo ;) Krásné, dojemné, vtipné rodinné drama, které český film nutně potřeboval.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

First class byl nejlepší díl ze zatím celé série x-menů a Days of future past ho nepřekonal (i přesto, že Hugh Jackman tam hral hlavní roli :) )a myslím,že žádný díl První třídu hned tak nepřekoná.

Padesát odstínů šedi (2015)

Nevím, zdali klesá hodnota mého IQ nebo ten film byl fakt dobrej...rozhodně 1. překvapení letošního roku, ono to nebylo tak špatné, jak jsem čekala. Film odpovídá knižní předloze, která byla brak, film je o hodně lepší. Nenudila jsem se, bavila jsem se. Celý film ještě podtrhuje výborný soundtrack, který tady dělá 70% toho dobrého! Dakota i Jamie se na konec ukázali jako skvělá volba. Dakota je roztomile, vtipně naivní, Jamie je sexy psychouš :) Co se týče erotických scén, tak ukážou prsa, zadek a to je tak všechno :/ :D Co jiného jsem taky mohla čekat, jinak by to nemohli dát veřejně do kina, že :D Zajímavé, že nikdo během projekce z kina neodešel a při těch "sado-maso" scénách (schválně to je v uvozovkách, neboť nic tak šokujícího tam nebylo) bylo v sále hrobové ticho, a přestalo i šustění popcornu :D nevím, jestli chlapi spali nebo to opravdu vnímali, že se tam konečně něco děje :D

Divergence (2014)

Já fakt nevím, kolik tomu dát. Celý film na mě působil jako špatně poskládané puzzle. Jisté části mě bavily, jiné zase ne, a tak nějak se to namíchalo dohromady. Zatím dám 4*, srovnám-li to s jistými filmy, které měly opulentní výpravu ale stály za hovno, tak tohle je mezi nimi dost dobrý. Teen sci-fi, kde naštěstí nedostane divák cukrovku z přesládlé romantiky. Jo a Shailene Woodley a Theo James jsou mi z nějakého neznámého důvodu sympatičtější než Jenifer Lawrence, a Josh Hutcherson.