Ranař (2011)

No, jelikož jsem čekal poněkuď vážnější pojetí, tak jsem poměrně dost zklamanej. Na přiblblou komedii s nulovým příběhem a Rockym na bruslích jsem fakt připravenej nebyl. Ale třeba scéna s letícíma novinama mě fakt pobavila :)

Nájemní zabijáci (2011)

Tak takhle ne. Člověk by řekl, že když se sejde Adkins a Van Damme v jednom filmu, bude lítat takovejch kopů, že by i fotbalisti bledli závistí.. A ono prd. Nezáživný to film, nabízející hodně málo akce, ale zato spoustu špatně hrajících a a ještě špatnějc anglicky mluvících Rumunů. Fujky.. Takže pane Van Damme, jestli takhle dopadne i Eagle Path, tak jsem s vámi nejspíš skončil!

Sucker Punch (2011)

Konečně po dlouhý době film, kterej nemá obdoby. Teď se sám fackuju, že jsem si dal s podíváním tak načas a to i přesto, že jsem se na něj zpočátku hodně těšil. Jenže pak přišly rozporuplný, vlastně vcelku hodně negativní, ohlasy a mě nějak chuť kouknout se, přešla. Ale řekl jsem si, že dokuď se sám nepodívám, tak nezjistim :) A musim říct, že jsem opravdu unešen :) Snyderovi se povedlo zkombinovat několik filmovejch žánrů, od psychothrilleru, až po fantasy a bohužel pár místy i nechtěnou komedii (budiž mu odpuštěno), to vše obohaceno třešinkou na dortu, v podobě suprový vizualizace, jak je u Snydera zvykem. Neni divu, že to pak na všechny působí jako nějaká videohra :). Bohužel pro mě, je obrovský minus soundtrack, skládající se převážně (možná úplně, nejsem až tak znalej :D) z coververzí, ten je opravdu otřesnej. Ale jinak zábavnej a skvělou akcí nabitej filmek.

Somrák s brokárnou (2011)

Hohohó. Kurvadrát... Totálně ujetý, úchylný, zvrácený, krvavý a hlavně hodně zábavný ultrabéčko, který mě totálně rozsekalo :D Tímto kladu otázku panu Rodriguezovi - "proč nebyl Machete taky tak zábavnej kousek?" Přesně takhle si představuju tu správnou brakovinu! A asi...začnu tak trochu šetřit na brokárnu :))

Vetřelec ³ (1992)

Už James Cameron pojal Vetřelce po svým, ale Fincher teprve.. Přišlo mi to trochu jak obyčejná "hororová" vyvražďovačka, s mimozemským jedincem, kterej zabíjí jednoho bezmocnýho po druhým.. Na druhou stranu, má něco do sebe.. celkem fajn nápad, co se týče stylu zabíjení a pohybování "novýho druhu" vetřelce. Připočteme-li Fincherův um a místy skvělou práci kamery, zjistíme, že třetí Vetřelec až tak tuctovým kouskem není. 7/10

Super 8 (2011)

Slušně se rozjíždějící filmek, kterej je poslední půl hodinou úplně zabitej... Za tu třetí hvězdu může filmek The Case v titulkách, kterej bych samostatně hodnotil za 5* :)

Jeden a půl policajta (1993)

Ono je to tak blbý, až je to celkem slušná prdel. I když, bohužel, pár těch hodně trapnej scén se taky našlo. Ale toho kindoše musí přece úplně každej milovat :))

Reggae - Kořeny (2009) (TV film)

Tohle je důkaz, že Rocksteady stále žije! Hodně zajímavej dokument, doplněnej skvělou hudbou a přítomností těch největších Rocksteady/Reggae borců jako Derrick Morgan, Ken Boothe, Rita Marley, Marcia Griffiths, atd... "I luv it and you gonna luv it too"

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

To je jízda - hektolitry falešný krve, utrhaný lidský údy, mozky, zombies, super hlášky a v neposlední řadě Rose McGowan. Jak by řekl Shorty ze Scary Movie - "Všude jsou prdele, krev a střeva". Prostě skvělá pocta brakovým výtvorům. Mám ovšem s Rodriguezem takovej problém, přijde mi, že jeho filmy ve druhý polovině slábnou a nejsou už tak zábavný. Týká se to nejen Planety Teror, ale i Machete a Desperada. Uvidíme příště...

Avatar (2009)

Tak upřímně nechápu ten šílenej povyk kolem Avataru. Příběh je jedno velký klišé, digitalizace někdy působí až přemrštěně a hlavně se ve filmu objevujou věci, který můžeme vidět už dávno jinde (viz robotický vojenský stroje a "připojení" do Pandory alá Matrix). Co se týče hudby, tak tu jsem po celej film nezaregistroval, a to je prej, podle "Making of", důležitým a nepřehlídnutelným prvkem... (Viděno v televizi)