Machři (2010)

Vcelku dobrá oddychovka, s několika opravdu vydařenejma scénama a příjemným hereckým ansáblem, na který mi asi nejvíc vadilo, že Chris Rock nedostal trochu víc prostoru a nebyl takovej, jak ho znám(e).

Chlupatá odplata (2010) odpad!

Naprostá slátanina s přemírou absolutní demence. Na zvrácenosti podobnýho kalibru opravdu nemám žaludek...

Pařba ve Vegas (2009)

Pařba ve Vegas je fakt prdel. Sice mi to přišlo jak kombinace Hele vole, kde mám káru? se Strach a hnus v Las Vegas, ale funguje to opravdu výborně. Vyzdvihl bych asi nejvíc "lehce" dementního Zacha Galifianakise, kterej sypal jednu hlášku za druhou. A závěrečný titulky s projekcí fotek pořízených v onen večer je třešnička na dortu... Kam se na to hrabou moje alkoholová okna :D

Milujte svého zabijáka (2002)

Nemastný - neslaný. Celkem nezajímavej film s velkou porcí nudy. Přitom ten námět vůbec neni špatnej a mohl z toho vzniknout opravdu dobrej film. Jen kdyby to asi režíroval někdo jinej... Tenhle film je nakonec stejně zabitej jako De Nirova Kauza CIA.

Maximální riziko (1996)

Neskutečná slátanina. Maximální Riziko je jedna z těch hodně dementních Van Dammeovek. Jsem docela překvapenej, že tu má většina lidí opačnej názor, tak to asi abych se příště koukal pořádně :)

8. míle (2002)

Další z řady životopisných filmů o tom, jak se jeden borec stal z nuly hrdinou. Příběh neni nikterak převratnej, ovšem jakožto bejvalej, hodně velkej fanoušek Eminema, mám pro 8 Mile celkem slabost a to i přesto, že už jakejkoliv hiphop dávno neposlouchám. Navíc Eminem dokázal, že mu jde nejen rap, ale i hraní, ač v některých scénách malinko přehrával... 3+1* za totální "Dope Ass" rap battle na konci. :)

Flákači (2001)

Na to, jaká je to sestava známejch hereckejch jmen, to neni takový, jaký jsem očekával, ale ani tak jsem se nenudil. V celku příjemná oddychovka u který zjistíte, že to mafiánští synové nemaj lehký :) 3 a půl*

Zběsilý útěk (2006)

Jsem celkem překvapenej místním hodnocením, rozhodně jsem si totiž nemyslel, že by tu mohl bejt ten film "červenej", i když je pravda, že se to rozjíždělo hodně dobře. Ale pak to najednou začlo bejt tak přeplácaný a tak nelogický, že jsem se až přemlouval, abych to dokoukal. Kdyby trochu Kramer ubral a nesral do toho kdekoho znamenající podsvětí (děvky, pasáci, gambleři...), tak to mohl bejt opravdu hodně dobrej film, takhle to bylo zpočátku zábavný, ale pak už to fakt nudí. Ne nadarmo se říká, že "opakovaný vtip už není vtipem" :-)

This Is England '86 (2010) (seriál)

Nespokojenost. Film mám moc rád, ale tohle... Fakt mi to připadalo, jako bych se koukal na telenovelu, protože se tam jen hysterčilo a š*kalo :). Už se tu vůbec neřeší skinheadství... Z toho totálního borce Woodyho se stal jakejsi hňup, z Lol je kráva, která neví, co chce, Shaun se s nima nestýká a celkově se mi zdálo, že ta parta spolu nedrží tolik jako předtím. Spokojenej jsem asi jen s Kel, která zde dostala víc prostoru a je snad ještě hezčí :-)). Takže většina postav je nudná, ovšem pak se objeví Combo a seriál je najednou o třídu lepší. To te je ten důvod, proč nehodnotím hůř.

Spawn (1997)

No, tak tenhle komiksovej film se nikterak nepovedl. Předlohu sice neznám, ale pochybuju, že by měla takhle dementní a ke všemu strašně zrychlenej příběh, protože když jsem to dokoukal, ptal jsem se sám sebe, o čem že vlastně ten Spawn byl. Jediný, na co si teď vzpomínám byly ty místama otřesný efekty a ještě otřesnější podoba satana. Brrrrrrrr, tohle rozhodně nebrat :D