Osvícení (1980)

Brutální atmosféra a solidní cvokhaus..Nicholson sice v občas přehrává, ale i tak je to čistě jeho koncert a zřejmě nejlepší Kubrickův počin

Jackass 3.5 (2011)

s přibejvajícím věkem Jackass značně slábnou..hlavně co se týče mejch oblíbenejch prasárenskejch a následně blicích scén. Ovšem závěrečný "basketbalový" scény a vůbec všechny ty údery do koulí si zasloužej hvězdu navíc!

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Skvělá popkornovka plná brutality, krve, humoru, akce jako takový...parádní béčkovej výplach s Jeníčkem na inzulínu a Mařenkou v upnutý kůži! You gotta be fuckin' kiddin' me!

Sledování (1998)

Musim se přiznat, že jsem se zpočátku ztrácel a v podstatě jsem netušil, na co se to koukám a co že se to tam vlastně děje. Pak mi došlo, jak je nám příběh vysvětlován a nevzpomenout si na Memento je téměř nemožný. Velmi dobrá prvotina se skvělou pointou, byť zpočátku s pomalejším tempem.

Girl Walks Into a Bar (2011)

Velmi příjemnej konverzační filmek. Bál jsem se, že Girl walks into a bar může oslnit pouze přítomností nemalýho počtu známých herců, ale k mýmu překvapení jde i o vcelku zajímavý, inteligentní a ke všemu vtipný dialogy a dokonce i jednotlivý epizody fungujou jako celek. Takže když vypnete, tak si film užijete tak, jako si jistě užili hlavní tři postavy závěrečnej taneček.

Sinister (2012)

Všechno funguje jak má, ať už je to atmosféra, lekačky, zvuk.. Největším minusem, jak už bejvá u většiny hororů zvykem, je ovšem konec, kterej film lehounce posílá do kytek. I tak jde ale o nadprůměrnej horůrek a zřejmě nejlepší pro rok 2012.

Bronson (2008)

Když jsem viděl Drive, říkal jsem si, že Refn má celkem blízko k Lynchovi. Bronson mě v tom jenom utvrdil. Opět hodně zvláštní filmek s hodně zvláštním hlavním "hrdinou". Tom Hardy je excelentní a soundtrack místama stejně divnej jako sám film. Zajímavej to zážitek. 70%

Sucker Punch (2011)

Konečně po dlouhý době film, kterej nemá obdoby. Teď se sám fackuju, že jsem si dal s podíváním tak načas a to i přesto, že jsem se na něj zpočátku hodně těšil. Jenže pak přišly rozporuplný, vlastně vcelku hodně negativní, ohlasy a mě nějak chuť kouknout se, přešla. Ale řekl jsem si, že dokuď se sám nepodívám, tak nezjistim :) A musim říct, že jsem opravdu unešen :) Snyderovi se povedlo zkombinovat několik filmovejch žánrů, od psychothrilleru, až po fantasy a bohužel pár místy i nechtěnou komedii (budiž mu odpuštěno), to vše obohaceno třešinkou na dortu, v podobě suprový vizualizace, jak je u Snydera zvykem. Neni divu, že to pak na všechny působí jako nějaká videohra :). Bohužel pro mě, je obrovský minus soundtrack, skládající se převážně (možná úplně, nejsem až tak znalej :D) z coververzí, ten je opravdu otřesnej. Ale jinak zábavnej a skvělou akcí nabitej filmek.

Somrák s brokárnou (2011)

Hohohó. Kurvadrát... Totálně ujetý, úchylný, zvrácený, krvavý a hlavně hodně zábavný ultrabéčko, který mě totálně rozsekalo :D Tímto kladu otázku panu Rodriguezovi - "proč nebyl Machete taky tak zábavnej kousek?" Přesně takhle si představuju tu správnou brakovinu! A asi...začnu tak trochu šetřit na brokárnu :))

Reggae - Kořeny (2009) (TV film)

Tohle je důkaz, že Rocksteady stále žije! Hodně zajímavej dokument, doplněnej skvělou hudbou a přítomností těch největších Rocksteady/Reggae borců jako Derrick Morgan, Ken Boothe, Rita Marley, Marcia Griffiths, atd... "I luv it and you gonna luv it too"