Panic je nanic (2006)

Co k tomu dodat, ztracená hodina a půl života. Za celou dobu jsem se zasmál asi dvakrát což je na komedii sakra málo.

Jurský park (1993)

Bylo mi jedenáct a pamatuju si kolik kolem toho bylo humbuku. Když jsem to prvně viděl ani jsem nevnímal děj, jen pohybující se dinosaury a stačilo mi to. Ale, že by to bylo něco z čeho bych nemohl usnout to teda určitě ne. Po pár letech jsem se k tomu vrátil a byl jsem nadšenej. Obvzlášť mi tam sedne pesimista Goldblum a děti se svym "Kapustosaurem" . Už jsem to párkrát skouknul a ještě hodněkrát to uvidim takže u mne jasných 5*.

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

První a nejlepší díl série. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů v tomhle žánru a době. Jako malej jsem to na ohraný VHS viděl snad stokrát. Jednoduchej scénář, výbornej Jason. Ukecanej černoušek co se s nim skamarádí. Výborně nechutnej je ten tlusťoch co je pořád otravuje. No a samozřejmně párádní záporák Jean-Claude Van Damme.

Dobrý Will Hunting (1997)

Film, který určitě patří do mojí top 10. Ač se mnou spousta přátel nesouhlasí zařadil bych k popisu drama i komedie. Některé hlášky mě fakt hodně rozesmály. A scéna, ve které jde Affleck na pohovor místo Damona je toho důkazem. Jeden z mála filmů, ve kterém se mi líbila Minnie Driver. Nedokážu ani popsat co se mi líbilo nejvíc, tohle je prostě perfektní celek.

Instinkt lovce (1999)

Na tenhle film můžu koukat pořád dokola. Možná se to někomu zdá jako kravina a já to i trochu chápu, ale já mám rád Jackieho styl humoru. A když k tomu přidám roztomilou Qi Shu tak mi nemůže vyjít míň jak 4*. Jediný kdo mi v tom filmu fakt vadí je ten přihřátej týpek, kterej mi fakt vtipnej nepřijde. No a souboje s prtavim bělochem jsou třešnička na dortu. "Hele, šéfe, teď když je na zemi mohli bysme si taky kopnout? " :)