Utop se, nebo plav (2018)

Jak to ze začátku vypadalo nudně až depresivně, tak někde v půlce se to zlomilo a film mě pobavil i zaujal konkrétně závěrečným vystoupením. Scénář dost připomíná Do naha! (1997), ten je ale vtipný hned od začátku. Po dlouhé době Francouzi vymysleli dobrou komedii, tak už bychom taky mohli stvořit něco, za co se nebudeme muset stydět.

Vinylová láska (2018)

Než se objevil Tucker Crowe, tak se příběh zdlouhavě vlekl, ale 2. půlka film zachránila. Nakonec zjistíte, že v celém příběhu nejde o zaslepeného fanouška a fňukající zapomenutou star, ale že jde o rodinu a promarněné možnosti.

Vítejte v Marwenu (2018)

Jako životopisný film je to koukatelný, ale žádný skvost nečekejte. Až uvidím dokument Marwencol, tak přidám porovnání.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Dobrý horor ve vás nechá cosi znepokojivého a pak tu máme horor průměrný a ten končí vždy happyendem (tento případ). Vizuálně pěkné zpracování a to je asi vše, protože z děje se nepodařilo vymáčknout nic nového, pořád je to to samé ohrané klišé.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Dost dobře vyvedený horor. Líbilo se mi zpracování démona i propojení s Vzajetí démonů 2. I když některé scény mi přišli docela úsměvné.

Batman a Harley Quinn (2017)

Není to nejhorší, docela jsem se pobavila, ale některé vtipy nebyli určené dětem.

Čistokrevní (2017)

Vlastně ani nevím, jak hodnotit. Musím se přiznat, že tento žánr moc nesleduji. Na konci filmu jsem se jen nedokázala rozhodnout, kdo je horší jestli Lilly ne Amanda. Je škoda, že pro Antona Yelchina je to poslední role RIP.

Dej mi své jméno (2017)

Já takovéto žánry spíše nevyhledávam. Jediné, co mě přimělo se na film podívat bylo obsazení. Každý, kdo prožil lásku by jim mohl závidět nebo alespoň přát. Závěr filmu je tak strašný (volit mezi pohledem a míněním okolí nebo se rozhodnout pro románek, který není zárukou trvalého vztahu). Nemám předsudky vůči homosexuálům, ale film se mi nelíbil jen proto že mě nudil svým pomalým tempem.

Emoji ve filmu (2017)

Je to trochu klišé, ale víc by se mi líbil závěr, kde by zdůraznili, že se jedná o smajlíky z facebooku.

Errementari (2017)

Zajímavé a nápadité byli postavy čertů v pekle a snad každý divák musí vidět, že to není ta jednoduchá počítačová animace, ale že si s tím tvůrci vyhráli.