Spalovač mrtvol (2017) (divadelní záznam)

Porovnat mohu jen s filmovou předlohou a stejně jako film má i hra nudné zdlouhavé pasáže, které když vynecháte nic se nestane.

Stůl číslo 19 (2017)

Pokud chcete nenáročný a velmi jednoduchý film, tento je pro vás. Film je velice povrchní co se týká vztahů. Bohužel vztahy v životě nejsou tak jednoduché a jeden nesobecký čin v dětství toho asi moc nepořeší jako v tomto filmu.

Svatební host (2017) odpad!

Ustřední trio dobře sehrané i vybrané, ale co celkový děj? Co si má divák myslet o Adamovi? Že je idiot nebo nějak nemocný, postižený? Už jen sledovat takovou karikaturní a přiblblou postavu mě odradilo od dokoukání celého filmu.

Špindl (2017) odpad!

Film mě vůbec nezaujal takže nemohu hodnotit.

Špunti na vodě (2017)

Toto je jen rodinný film, protože vtipem příliš nesršel a ani originalitou. Další český film, který zapadne ve filmotéce nezajímavých.

Tad Stones a tajemství krále Midase (2017)

Lepší než 1, dokonce jsem se i zasmála nad mumií tančící flamengo :o) Jen mi není jasné proč z jména Jones udělali čeští překladatelé jméno Stones.

Tajemná místa Česka (2017) (seriál)

Hodnocen díl o hradech, který mě nezaujal na tolik, abych vyhledala ostatní díly. Jediné, co mohu v seriálu vyzdvihnout jsou hezké kamerové záběry přírody. Úvod i závěr každého dílu jsou tvořeny tak velkolepě, že předpokládáte, že uvidíte něco parádního, ale dostanete jen nepříliš zajímavého moderátora Paranormálního týmu, který vám vypráví o pověstech, v horším případě se můžete pokochat animací, která vypadá, jako kdyby ji kreslily dětičky z prvního stupně základní školy. To je od českých tvůrců docela předvídatelné. Pokud seriál nese punc "paranormální" očekáváte prokazatelné důkazy něčeho neuvěřitelného co můžete popřít. Ve všech směrech jsou daleko lepší pořady nebo naučné seriály. Možná jako studentská práce to není na špatné úrovni.

Tajuplná zahrada (2017)

Předlohu sice neznám a původně jsem chtěla vidět jinou Tajnou zahradu, ale řekla bych, že tato steampunková verze je taky zajímavá.

Terčin zvířecí svět (2017) (pořad) odpad!

Hodnotim díl s morčaty. My svými poplatky podporujeme nesprávné zacházení se zvířaty, nelegal. množírny a debilní výchovu dětí (těm rodičům jsou jejich děti úplně u pr.). Super HNUS. Dospělého člověka by mohlo napadnou, že Terka zavítá do ChS.

To (2017)

Film je jen motivován knižní předlohou, ale působí dost strašidelně hned na začátku. To verze z 90 let se předlohy víc. Myslela jsem si že obsazení z roku 1990 je nepřekonatelný, samozřejmě dětské, to jsem se ale spletla. Už vidím původní Beverly jak kouří :) Ale tato Beverly byla přesná a stejně tak i Richie Tozier, který hláškoval daleko líp a víc než Seth Green v původní verzi a baví diváky daleko víc než čtenáře v knižní verzi. Vytknout mohu jen to, že se nedrželi předlohy.