Kataude mašin gáru (2008)

Šílené, uchylné, brutální, krvavé a zábavné zároveň. Shurikenový středoškolský gang a gang truchlících pozůstalých...Takový japonský brutálnější Kill-Bill.

Výheň (2007)

Zas tak špatné to nebylo. Příběh, herci, kamera nic moc, ale pár lekaček tam bylo a dokoukat se to dalo. Navíc ohořelá holčička byla docela slušně udělaná :)

1612: Kronika smutných časů (2007)

Nádherné, místy humorné, historické drama. Krvavé bitvy a souboje, dobrodružství ruského nevolníka, vydávajícího se za Hispánského žoldnéře. Rozhodně stojí za to vidět.

Sen noci svatojánské (2005)

mam rád animáky. Bohužel, u tohoto jsem místy usínal, humor jsem zde hledal marně. kreslené postavy příšerné. Na film jsem se hodně těšil, přišlo však jen zklamání.

P2 (2007)

zdlouhavý nezbytný začátek, pomalé tempo se strhujícím závěrem. psychopat zahraný na jedničku. nečekejte horor, thriller určitě.

Ostrov ztracených duší (2007)

příjemný duchařský rodinný film, určitě nezklame. Něco na způsob H. Pottera

The Martial Club (1981)

nádherné souboje v nevěstinci, v divadle a ve stísněné uličce. Jeden z nejlepších kung-fu filmů, co jsem viděl.

Lví srdce (1990)

Van Dame ještě když točil docela slušně koukatelné filmy. Za zmínku stojí určitě zápas ve vodě. Film vybočuje z průměru, jak příběhem, začínajícím v cizinecké legii, tak somatnými souboji. Horší 4 hvězdičky

Únos Šogunova následníka (1989)

Tohle prostě musíte vidět. Pomalý rozjezd a pak už jen velká jízda hrstky samurajů, kteří chrání malého nástupce šoguna. Nádhera. Každý z umírajících sebou vezme do pekel více pronásledujících. A do toho japonská rocková hudba - nutno sehnat :)

Síla života (1985)

pěkně natočené sci-fi, horor určitě ne, bát se nebudete. Přesto to svoji atmosféru a myšlenku má. Já sem se celý film náramně bavil a vychutnal si příběh o upírech z vesmíru.