Shao Lin xiao zi (1984)

Pravda, je to infantilní a to po celý film. Soubojů si užijeme vesměs až na konci. Jinak se film snaží být spíše komedií pro děti. Ale proč ne, po tom co sem viděl, co tam ty děcka předvádí, lituju že mě nevychoval Shaolin :)

Balada o bratrech Daltonových (1978)

Za mého mládí jsem jej zbožňoval. Nyní sem lehce u filmu pospával. Přesto, měl stále tu sílu mě pobavit. Kreslené postavičky jsou nádherně komické. Dost mi to připomíná starší kreslené Asterixy. No, aby né, když je kreslí ten samej...

Černý pásek (2007)

krásné akční drama odehrávající se v roce 1932 v Japonsku. Souboje, kde jediný zásah může být smrtelný. Zkorumpovaná císařská policie a tři studenti, kteří po smrti svého mistra, jdou každý svou cestou, osud je ale dostihne a oni spolu podstoupí souboj o černý pásek svého učitele...

Shaolin chuan ren (1982)

Výborná Kung fu komedie, kde se setkáme s vodním, ohnivým a devátým lordem, kteří se snaží zabít dva následníky trůnu. Kdy jeden z nich je vychován v klášteře Shaolin, třemi mnichy odpykávajícími si trest v hale kázně. Závěrečná bitva s dřevěným trůnem je prostě božská :)

5 pekelných mužů (1969)

Ze začátku mi to připadalo jako italská komedie se Šimonem a Matoušem...ale bohužel si to hrálo na válečný film. No celkově se na to koukat dalo a proto dávam slabší tři hvězdičky.

Výkupné (1975)

Pěkný thriller, kde si teroristi a neústupný vojenský velitel Connery hrají na to kdo koho přechytračí. Nebýt Conneryho tak jen tři hvězdy, ale je to on, kdo celý film táhne a kupodivu to má spád a nenudí.

Bobby Z (2007)

příjemný akční film, jehož sledování Vám rychle uteče. Sympatický Paul Walker, drsný Fishburne - někdy až moc přehrává...Hezké souboje a akční scény.

Toxické děti (1980)

lepší tři hvězdičky. Od hororů s dětmi toho moc nečekam, o to víc sem byl mile překvapen. Pokud pominu smrt pouhým obejmutím :) Uchvátila mě střelba z brokovnice do děcek, či následné oddělování ručiček. Sice Béčko, ale takové, co se s dětmi nemazlí.

Václav (2007)

Trojan Václava zahrál opravdu pěkně. Tahle role mu dokonale sedla

Fantozzi ve škole (1995)

příjemná italská komedie s již starším Villagiem. Účetní to není, ale i tak se na to dá koukat.