Když si Chuck bral Larryho (2007)

Bože toto se mi fakt líbilo protože Adama Sandlera mám rád a tak jako trestná lavice tak se mi moc líbilo i tenhle film možná že i víc ale fakt musím uznat že to se jim povedlo protože já ani nevim prostě jsem se u toho strašně zasmál, a to celkově bylo dobrý.

Temný rytíř (2008)

Tak tento film je úžasný velice se mi zalíbil no jako plný počet bodů, kdyby bylo možné udělit více rozhodně to udělám protože tento film mě zaujal, díky obsazení, natočení, a velice dobrý děj, na tento film by se dalo koukat několikrát dokola a stejně by jste byly nadšení z celého filmu.

Scary Movie 4 (2006)

Fakt na každý díl se dá koukat, jediní co mě štvalo bylo že v jednom dílu někdo zemřel ale v dalšim zase žije.

Noc v muzeu (2006)

Takže toto jsem viděl už víckrát a myslím že když prostě chcete někdy si sednout a kounout se na pěknou komedii tak tenhle film by mezi výběrem chybět neměl, protože tomuto filmu nic nechybí humor, dobrodružství atd..

Čtyři bratři (2005)

Tak tendle film se mi fakt líbil jak dějem tak i zpracováním.

Superman se vrací (2006)

Tak měl jsem supermana rád ale tady vypadal jako teplouš, a bylo to nesmyslný.

Iluzionista (2006)

Tento film byl přímo fascinující opravdu povedený ale málem jsem ho nepochopil, a skoro jsem si ho pouštěl dvakrát. Prostě super.

Poseidon (2006)

Opravdu pěkný kousek akorát že tam bylo vidět jak to bylo udělaný přesto to je pěkný film.

Paparazzi (2004)

Tento film mě docela naštval co si ti paparazzi dovolej, bože já bych se zachoval stejně.