Dobrodružství Poseidonu (2005) (TV film)

normalny katastroficky film, len by bolo lepsie keby bol o nieco kratsi. Velmi ma potesilo ze tu zase spolu hraju Rutger Hauer a C. Thomas Howell, a je zabavne sledovat ako sa od cias STOPARA zmenili.

Dracula III: Odkaz (2005)

Dobre ukoncenie tejto hororovej trilogie a myslim si ze aj najlepsi film s tejto trojice. Skoda ze Rutger nedostal viac priestoru. Najlepsi je koniec - Kral je mrtvy, nech zije kral.

Maska Junior (2005) odpad!

To si snad robili srandu s divakou ?

Pád do tmy (2005)

Takto ma vyzerat perfektny horor. Jeden z najlepsich hororov poslednje doby. Konec sa mi velmi pacil.

Sin City - město hříchu (2005)

asi najlepsi komiksovy film aky som videl. O takomto hereckom obsadeni sa zda producentom v tych najkrajsich snoch. Robert Rodriguez si tymto filmom poopravil svoju upadajucu karieru. Musim dat 5 hviezdiciek, a som stastny ze tu hraju moji naj herci: Rutger a Mickey.

Válka světů (2005) odpad!

strasna kokocina, jak toto moze mat 72% nechapem. Spielberg tazko uletel.

Zerkalnyje vojny: Otraženije pervoje (2005)

Rusky akcny film o stihackach. Zaujimavostou je ucast 3 hollywodskych hercov: Mcdowell, Assante a Hauer. Bohuzial Rutger hraje v tomto filme iba malicke cameo.

In the Shadow of the Cobra (2004)

kurva preco tento film nikdy nevide. Indovia - producenti filmu ho nepustia na svetlo. Nechapem ako moze niekdo dokoncit film a potom ho nedistribuovat. Podla traileru to mohlo byt dobre ...

Kung-fu mela (2004)

Dobra komedia, super efekty, ale este lepsi je Shaolin Soccer. Najlepsie sceny su asi, ked S. Chow pride vydierat prasaciu ulicku a vybera si protivnikov a scena s hadzanym nozov.