Kokosy na sněhu (1993)

Kokosy na sněhu jsou kouzelnou komedií, která neztrácí nic na lesku i po několikerém skouknutí. Spíš naopak. Opět jeden z filmů, který si neodpustím, když jej nabídne nějaká naše televize.

Akumulátor 1 (1994)

Film, který jsem nejspíš nepochopil. Podle mě naprosto o ničem. Druhou hvězdičku jsem dal snad jen z úcty k pánům Svěrákům.

Kdopak to mluví 3 (1993)

"Kujme železo, dokud je žhavé", řekli si producenti a vzniklo pokračování, které nemělo spatřit světlo světa. Po výborném prvním díle a vcelku povedeném díle druhém, přichází trojka, které těžce došel dech. Radši si puste nějakej z předchozích dílů, tohle za Váš čas rozhodně nestojí.

Addamsova rodina 2 (1993)

Nadprůměrná komedie s dechberoucí Ch. Ricci. Její divadelní představení o vzniku dne Díkůvzdání je pro mě jedna z nejlepších komediálních scén vůbec. Nebýt toho, dal jsem jen čtyři hvězdičky.

Případ Pelikán (1993)

Povedený thiller, který mě bavil od začátku do konce. A to né jednou. Děj svižně plyne a Julii Roberts to zase fest sluší. Neůžu jinak než doporučit.

Táta lump (1993)

Tuctová komedie, kterou zapomenete asi tak deset minut po jejím shlédnutí. Ještě že na Halle Barry je tak krásnej pohled.

Aljaška v plamenech (1994)

V nejlepším se má přestat...si neřekl Steven Seagal a točí jednu kravinu za druhou. Tohle je první z nich. Nebo jeden z prvních. Neztrácejte s tímhle filmem čas.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Pro mě nejlepší komediální role Jima Carreyho. Děj jako takový, nestojí za moc. Zábava pochází spíše z jednotlivých scének. Ty jsou výborné a ve filmu jich je víc než dost. JImovi grimasy jsou takřka "nelidské". Nedoporučuju u toho cokoliv zvežkat. Hrozí zadušení :-)

Flintstoneovi (1994)

Připitomělá komedie, u které rozhodně nepatřím do cílové skupiny diváků mě trošku bavila jen díky prehistorickým výdobytkům moderní doby. Jinak nic moc.