Coherence (2013)

Skvělý atmosferický film plný napětí. Já tyto kousky spolu s Triangle nebo Timecrimes vážně můžu a zrovna tyto patří mezi ty, které nejsou překombinované a poskytnou rozumné vysvětlení. Zde je nám to naservírováno pod nos a vlastně to vůbec nevadí, protože to na ničem neubírá. Jak zde už spousta lidí napsalo, pro ty, kteří čekají lekačky, akci a nebo spoustu krve to ale není.

Hatchet III (2013)

Komu se líbily předchozí díly, rozhodně zklamanej nebude. Efekty jsou slušný, krev teče hektolitrama, lidé umírají po tuctech =)).

Chuckyho kletba (2013)

Chuckyho jako postavu mám vskutku rád, ikdyž se mi většina dílů dětské hry nelíbila. Chuckyho kletba mě bohužel jen utrvdila v tom, že tahle série není nic pro mě a nemá mě čím oslovit.

Insidious 2 (2013)

Za mě o něco horší než jednička, ale pořád hodně silnej a napínavej horor. Hlavně ta vyšetřovací část mě bavila.

Jackass: Děda Mizera (2013)

Knoxvilla a celou tu bandu lidí kolem něj mám už od puberty rád, ale tohle bylo strašně planý a zbytečný.

Legit (2013) (seriál)

Seriál s vyloženě mužským humorem. Není zde žádná romantika, vztahy a podobné věci, co kolikrát vidět nepotřebujete, když se chcete akorát pobavit. Chápu, že někomu může překážet vulgarita a černý (pro někoho až nevkusný) humor, kterými je často epizoda prostoupena, ale pro mě to je spíš klad.

Louis C.K.: Můj ty Bože! (2013) (pořad)

Moc jsem se těšil, až přijde další vystoupení a jako obvykle mě velice potěšilo. Jak jsem uvedl už někde jinde, nemám chuť srovnávat s ostatními díly . . . Louis je pořád stejnej, a proto mi to tak sedí x). Škoda, že si právě dává pauzu a další jen tak nebude.

Muž z oceli (2013)

Vzhledem k tomu, že je to první pořádně koukatelnej film o tomto hrdinovi, jsem ochotnej tomu hodně odpustit. . . Myslím, že hromada lidí může být spokojena a já bych se mezi ně zařadil. Henry je pro mě ideální představitel supermana a vcelku rychle vytěsnil z mojí paměti všechny ostatní. Hodně se mi líbila místy ponurejší atmosféra. Akorát při větě, že je američan jak jen to jde, jsem pořádně zaskřípal zubama.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Povedených scén bylo míň, jak těch trapných. Tak trochu jsem doufal v překvapení, který se ale nekonalo.

Pařba na třetí (2013)

Za mě nejslabší díl celé trilogie. Už začátek mi dal náznak, že to nebude nic pro mě a bohužel se tak i stalo. Za celou dobu jsem se zasmál možná 3x . . . Částečně to může být i tím, že je v tomto díle asi nejvíc vidět Mr.Chow, což je z mého pohledu ta nejméně sympatická postava všech tří dílů. Viděno snad naposled.